Jezdit na dovolenou bez cestovního pojištění znamená velké riskování

Jezdit na dovolenou bez cestovního pojištění znamená velké riskování

Cestovní pojištění není rozhodně povinným produktem, ale dobrovolnou službou, kterou si lze sjednat při výjezdu za hranice našeho státu. Je celkem odvážné se vydat se svou početnou rodinou na dovolenou do vzdálených krajin bez jakéhokoliv podpůrného produktu, který by pokryl výlohy spojené s ošetřením. Cestovní pojištění se tak v posledních letech stává celkem běžným produktem všech zdravě uvažujících lidí.

Nejkratší cesta k uzavření nejvýhodnějšího cestovního pojištění na trhu vede skrze online strukturu. Z pohodlí domácího prostředí si cestovní pojištění sjednáte během dvou minut a to i v den odjezdu. Nejlevnější cestovní pojištění pak startuje od 11 korun za den.

 

Cestovní pojištění s kreditní kartou

Ve své podstatě i to nejlevnější sjednané cestovní pojištění je vhodnou výbavou každého cestovatele a poskytuje mu určitou výpomoc při krizové situaci a následných výlohách za léčebné procedury a vyšetření. V cizině vás navíc bez sjednaného pojištění odmítnou ošetřit nebo po vás pak budou peníze vymáhat a nejedná se o nízké částky.

Cestovní pojištění u kreditní karty je sice méně obvyklou variantou sjednaného produktu, ale i tak na trhu existuje celá řada kreditních karet společností, které cestovní pojištění obsahují.

 

Celoroční cestovní pojištění

Pro ty z vás, co se vydávají za hranice našeho státu častěji a nechtějí si pro každý typ výjezdu sjednávat specifické cestovní pojištění existuje skvělé řešení, které se ukrývá pod názvem celoroční cestovní pojištění.

Tento produkt se objevuje v nabídce předních pojišťoven stále častěji. O cestování je v posledních letech stále větší zájem a mnoho lidí poznává krásy okolních států po celý rok. Takovým cestovatelům se pak celoroční cestovní pojištění opravdu vyplatí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.