Navrhněte si svou vlastní vestavěnou skříň, je to snadné

Patříte i vy mezi ty, kteří doma bojují s každým centimetrem místa? Máme pro vás tip, který hravě vyřeší všechny vaše problémy související s úložným prostorem. Vestavěné skříně jsou vždy vytvářeny na míru vašim přáním a potřebám. Směstnají se kamkoliv, a navíc vypadají skvěle.

Navrhněte si svou vlastní vestavěnou skříň, je to snadné

Nabízejí však mnohem víc, než jen pouhou úsporu místa. Už předem si je můžete navrhnout tak, abyste se v uložené změti věcí snadno orientovali, a vždy na první pokus našli to, co právě potřebujete. Stačí se jen seznámit s několika základními zásadami vnitřního uspořádání skříně předtím, než se do jejího návrhu pustíte.

 

Jak na šikovné rozvržení prostoru

Máme pro vás čtyři jednoduché otázky, které vám pomohou se v této složité tématice zorientovat. Odpovězte si po pravdě na každou z nich a získáte svou vysněnou šatní či úložnou skříň a první pokus, a bez přešlapů.

  1. Chcete svůj nový kus nábytku používat jen k uložení oblečení, nebo potřebujete najít místo i pro věci do domácnosti?
  2. Kolik budete mít uvnitř skříně sektorů? Podle nich je totiž nutné vybírat  dvoudveřové, třídveřové nebo čtyřdveřové řešení.
  3. Budete do skříně ukládat pouze oblečení úhledně poskládané do komínků, aneb se dovnitř musí vejít i nějaká ta paráda na ramínkách?
  4. Jakou bude mít vaše skříň výšku? Abyste do nejvrchnějšího patra pohodlně dosáhli i bez štaflí, neměl by tento rozměr přesáhnout 205 centimetrů. Ale jestliže vám výšky nevadí nebo máte hodně sezónních věcí, potřebných jen párkrát do roka, klidně vsaďte i na vyšší provedení.

 

Čím vším je možné vestavěnou šatní skříň vybavit?

Dobře si také rozmyslete, co všechno by vaše moderní vestavěné skříně měly uvnitř obsahovat. Možností je spousta. Vybírat můžete například z:

  • výklopných šatních tyčí, výsuvných věšáků
  • speciálních držáků (např. na žehličku, šperky, pásky, žehlicí prkno, šátky, kravaty apod.)
  • drátěných programů, proutěných košů
  • výsuvných polic, zásuvek

V e-shopu www.levne-skrine.cz si můžete svou novou vestavěnou skříň navrhnout snadno a přesně na míru svým potřebám. Vyzkoušíte to?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.