Mýty a pověry o peří

Mýty a pověry o peří

Péřové polštáře, péřové deky nebo celé peřiny, které poskytují dokonalý komfort všem jejich uživatelům. Ten kdo tyto vysoce kvalitní výrobky vlastní doma, moc dobře ví, o jaký poklad jde. Ostatní se snaží házet tomuto tradičnímu výrobku klacky pod nohy a namísto toho se snaží upřednostňovat své umělé výrobky, které po několika vypáních slehnou a prakticky se z nich stane bezcenný kus hadru. Pokud máte zájem o opravdovou kvalitu, která vás nezklame, nedejte na pověry a mýty a dejte přednost společnosti Hajanka, která na českém trhu figuruje již přes 20 let.

 

periPéřové výrobky jsou vhodné i pro alergiky

Nový příval umělého vlákna sebou přinesl jásavé výhody v podobě antialergenního materiálu a velmi snadné pratelnosti. Všechno se během několika měsíců změnilo a masivní reklama podnítila domácnosti vyměnit klasické péřové polštáře a peřiny za ty umělé.

 

V nedávné německé studii, jenž proběhla v Kielu bylo potvrzeno, že péřové výrobky nestojí za nesnášenlivostí, nýbrž jejich špatná úprava a následná i údržba. Společnost Hajanka používá nejmodernější technologické postupy a navíc poskytuje všem zájemcům i službu v podobě čištění peří.

 

Péřové polštáře dnešní doby

Možná je ve vás zakořeněný odpor k péřovým produktům z dob vašeho mládí, kdy jste nocovali u babiček. Peří sesunuté k nohám vytvořilo mohutný valoun a u krku jste měli jen povlak. Stejně tak vás mohlo bodat peří do obličeje, které trčelo z polštáře.

 

Nic z toho u výrobků Hajanka nehledejte. Moderní postupy v podobě prošívání zaručují maximální komfort při používání. Stejně tak je použita i lepší sýpkovina, která nedovolí peří proniknout skrz a roztočům dovnitř v takové míře.

 

Pokud vás zajímají i další informace o péřových výrobcích, navštivte internetové stránky na adrese spanekvperi.cz 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.