Miluje Vaše dítě vláčky, mašinky a modelové železnice? Máme pro Vás tip!

Zařizujete svým ratolestem dětský pokojíček? V tuto chvíli je ten správný čas zauvažovat nejen nad nábytkem, lůžkem, či pracovním stolem, ale i nad uspořádáním celého prostoru pro hraní a volný čas.

Miluje Vaše dítě vláčky, mašinky a modelové železnice? Máme pro Vás tip!

Má Vaše ratolest slabost pro vše na kolečkách? Autíčka, mašinky, motorky? Zjistěte, o co má Vaše dítě největší zájem nejdříve malými autíčky či dřevěnými vláčky. Když chlapec či dívka povyrostou, a stejný zájem přetrvává, máte vyhráno. Namísto počítače můžete pořídit například modelové kolejiště. Pokud máte pocit, že je to příliš složité či nákladné, můžete se nejdříve nechat inspirovat u zkušenějších modelářů – například na výstavě modelové železnice.

Takovýchto výstav je v naší republice mnoho a takto můžete získat první důležité informace či nápady. Na některých výstavách zkušení modeláři organizují tzv. workshopy neboli modelářské dílny. Zde si Vy i Vaše děti můžete vyzkoušet s odbornou asistencí stavbu jednoduchého modelu, který si pak odnesete domů.

A nyní je to již na Vás!! Pokud jste rozhodnuti pořídit si modelové kolejiště, máte na výběr několik možností. První, jednodušší variantou je objednat si stavbu modelového kolejiště na míru dle Vašich požadavků. Zde Vám poradíme, jak na to – je třeba:

1. přesně změřit prostor v místnosti, kde budete chtít kolejiště umístit,

2. rozmyslet, zda chcete kolejiště umístit na samostatný stůl, nebo například pod postel ve formě výsuvného panelu, možností je více, 3. vědět, že pokud jste začátečníci, se vším ostatním Vám rádi pomůžeme či poradíme.

Druhou variantou je Vaše rozhodnutí postavit si modelové kolejiště sami. I s tímto Vám rádi pomůžeme. Poradíme, pro jaké měřítko se rozhodnout. Jaké jsou možnosti ovládání modelového kolejiště. Na výstavách či modelářském kroužku Vám ukážeme výhody digitálního ovládání kolejiště. Víme, jak spojit moderní digitální technologie s klasickým modelářským „koníčkem“.

Děti, které jste do současnosti nemohli odtrhnout od počítače, tabletu či mobilu, dokážeme nadchnout pro modelovou železnici.

Samozřejmě tvoříme i klasická kolejiště s analogovým ovládáním, ale v současnosti je zde jen zanedbatelná finanční úspora oproti digitálnímu ovládání. Nabídneme Vám modely vagonků vyrobené na zakázku, originální stavby domků, českých „roubenek“, mostů, či drážních staveb, ale i celá kolejiště do posledního detailu postavená dle Vašeho přání.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.