Máte v interiéru domácího mazlíčka? Jak se zbavit chlupů v koberci?

Domácí mazlíček, ať už pes nebo kočka, přináší do každé domácnosti zpestření. Vždy, když přijdete domů, tak vás vítá, neustále si jej můžete pohladit a třeba se i vypovídat z problémů. Domácí mazlíčci ale nepřináší jen radosti, ale také starosti. Krmení a venčení jsou běžné starosti, se kterými si hravě poradíte. Psi i kočky ale mají mnoho chlupů a zejména odstranění chloupků z koberce je velmi složitým úkolem. Se správnou výbavou je ovšem i tato činnost doslova hračka.

Máte v interiéru domácího mazlíčka? Jak se zbavit chlupů v koberci?

 

Klasické vysavače si poradí jen těžko

Bohužel klasické vysavače si se zvířecími chlupy ve struktuře koberce nejsou schopné dost dobře poradit. Zejména pokud se jedná o vysoké a jemné koberce, do kterých se zvířecí chlupy uchytí velmi snadno, ale jejich odstranění je mnohem složitější. Samotná síla vysávání nedokáže chlupy ze struktury koberce vyndat. Zapotřebí je speciální vysavač na psí a kočičí chlupy.  Jak by měl takový vysavač vypadat?

Vysavače s turbokartáčem jsou tím správným řešením

Vysavače s turbokartáčem jsou pro domácnosti s domácími mazlíčky nejlepším řešením. Jedná se o vysavače, v jejichž vysávací hubici se nachází právě rotační turbokartáč. Ten se při zapnutí vysavače začíná otáčet vysokou rychlostí a při přejíždění po koberci doslova vytahuje chlupy ze struktury podlahové krytiny. Poradí si nejen se zvířecími chlupy, ale také s lidskými vlasy nebo tvrdými vousy. A kde takové vysavače najít e vysoké kvalitě?

vt1834b

Vysavače Vitek – vodní vysavače s turbokartáčem

Pokud hledáte kvalitní vysavače na zvířecí chlupy, můžete se podívat do nabídky společnosti Spotřebiče Vitek. Tento obchod totiž nabízí kvalitní vysavače s vodním filtrem, které jsou již v základní výbavě vybavené turbokartáčem na snadné odstranění zvířecích chlupů z koberce. Ovšem odstranění zvířecích chlupů není jedinou předností vysavačů s vodním filtrem. Účinná vodní filtrace s HEPA filtrem zajistí minimální víření prachu při vysávání. Vysavače disponují vysokým výkonem, sedmistupňovou filtrací a vynikajícím poměrem výkonu a spotřeby. Skvělý poměr výkonu a spotřeby zajišťuje sací výkon 400 W s příkonem jen 1 800 W. v nabídce je hned několik druhů.

Přesvědčte se sami přímo na www.spotrebice-vitek.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.