Máte rádi hazardní hru poker? Zkuste si zahrát erotický.

Poker vyžaduje soustředění, kamennou tvář a umění blufovat. Někdo je v tomto segmentu pravým mistrem, někdo se pokerface dlouho učí, každopádně vám tato hra v každém případě přinese vzrušení i radost. Vyměňte obyčejné karty za ty speciální a zkuste erotický poker.

Máte rádi hazardní hru poker? Zkuste si zahrát erotický.

I ve vaší ložnici platí ono známé pořekadlo, že kdo si hraje, nezlobí. Erotické hry jsou zábavné a obohatí váš partnerský milostný život, navíc si můžete třeba pravidla přizpůsobit či upravit tak, aby vyhovovala právě vám. Málokdy je sice hned na poprvé zvládnete dohrát až do samotného konce, ale to nevadí, s trochou trpělivosti a tréninku to jistě půjde. A když ne, vlastně je to také nakonec dobře, protože splnily svůj účel a ozvláštnily vám milostný život. Erotický poker můžete hrát ve 2 nebo uspořádat turnaj s přáteli, legrace si užijete v obou případech. Udržet opravdovou pokerface i v této hře bude skutečná námaha a nesmát se nahlas také. Hrací karty obsahují vybrané polohy z Kámasútry a speciální žetony dodávají hře jiskru. První kolo připomíná proslulý svlékací poker, ty další jsou pak více a více pikantní. Pokud budete hrát jen ve 2, můžete si pravidla upravit či změnit nebo hru přerušit, když se vám bude chtít.

Při hře ve větším počtu lidí pak dostane hra naprosto jiný rozměr, vyhrávající pár může druhému páru určit, jako kartičkou se má řídit či můžete vymyslet další a další své úkoly. Kdo si vzpomene na známou hru Flaška a Na fanty, jistě má v zásobě mnoho a mnoho různých úkolů a otázek. Erotický poker okoření váš sexuální život a užijete si s ním i velké množství zábavy. Na www.elektro-produkt.cz ho můžete objednat v praktickém balení, abyste si mohli hru vzít i třeba na dovolenou či prodloužený víkend. V případě potřeby se pak dá použít i jako běžný poker, jen se hráči musí smířit s erotickými obrázky na kartách. Což ale jistě bude ten nejmenší problém 🙂
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.