Máte doma rybáře a lámete si hlavu s tím, co mu nadělíte pod stromeček? Nechte se inspirovat!

Máte doma rybáře a lámete si hlavu s tím, co mu nadělíte pod stromeček? Nechte se inspirovat!

Ano, už se to zase blíží – ty svátky klidu a pohody, kterým ale bohužel každoročně předchází klasický shon a stresy, pramenící z ony klasické otázky – co mám zase koupit pod stromeček? Každý má tak specifické koníčky, že nikdy nevíte, jestli se mu vůbec trefíte do vkusu či jestli už například to, co chcete koupit, třeba nevlastní.

 

Jakým dárkem se každý žena zavděčí svému muži – nadšenému rybáři?

  1. Kvalitní tričko či mikinu

Co by to bylo za rybáře, který by se v létě nemohl všem pochlubit tričkem pro něj jako stvořeným! Potisky ryb či tematické nápisy – máte na výběr z opravdu mnoho variant. A pokud se počasí zrovna moc nevyvede, může na sebe „hodit“ rybářskou mikinu.

 

  1. Ochrannou pláštěnku

Ani rybářům se občas nevyhne nějaká ta „plískanice“! Když začne pršet, pouze mikina ho neochrání, i když je s kapucí. A přeci kvůli kapkám deště nebude hned vytahovat udice z vody a utíkat se schovat! Jediné, co v tuto chvíli potřebuje, je pláštěnka s kapucí – jediné, na co je třeba dát si pozor, je její velikost.

 

  1. I u vody je potřeba nádobí

Jak je známo, rybáři vyrážejí na „lov“ již velice brzo zrána, aby si užili ten božský klid a následně probouzející se přírodu. To je sice příjemné, nicméně ranní teploty zas tak příjemné často nejsou. V tomto případě jistě ocení termohrnek či celou sadu nádobí, ve které si mohou připravit něco na zub.

 

  1. Ryby i v posteli?

Nemusíte se bát, že byste usínali s návnadou či něčím podobným – pořiďte mu ale například plyšovou rybu, kterou může použít jako příjemný polštář, který mu zajistí „rybí sny“.

Je prakticky jedno, jaký dárek mu vyberete – věřím, že pokud je dárek vybírám z lásky, vždy se tomu obdarovanému jistě zavděčíte! A pokud byste si i přesto pořád nevěděli rady, vždy můžete zakoupit dárkový poukaz, který vaše dilema jednoduše vyřeší!

Veselé Vánoce všem!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.