Masáž není nevěra. Ale co takhle masáž erotická?

Masáž není nevěra. Ale co takhle masáž erotická?

Pokročilé relaxační techniky mohou někdy vzbuzovat pochyby o své „bezúhonnosti.“ A přitom je to úplně zbytečné. Třeba taková erotická masáž. Ano, jejím vrcholem je orgasmus, přesto o nevěru nejde a my vám to dokážeme.

 

Erotické masážní salóny jako doupě neřesti?

Ne, nic není vzdálenějšího pravdě. Možná si už představujete, jak se dvě nahá těla v zápalu vzrušení propletou a užijí si plnohodnotný sex se vším všudy, protože když už, tak už…. A vidíte? To je právě omyl. Masérky v prověřených salónech jsou profesionálky každým coulem. Jsou mnohem spíše umělkyně, novodobé gejši, a ne jen pouhé objekty mužského zájmu (a to samé lze samozřejmě říci i o masérech).

Už pouhý (často  z legrace myšlený návrh) na opravdový sex, může vyústit v okamžité ukončení masáže. Pravidla jsou daná a není v zájmu ani jedné strany je svévolně ohýbat. To však neznamená, že si nemůžete dopřát plnohodnotné vyvrcholení se zásunem. Stačí využít erotickou masáž za pomoci Tenga Egg.

 

Centrum erotiky, kde vám sex opravdu chybět nebude

Právě tady vás přesvědčí, že k plnohodnotnému uvolnění, relaxaci a orgastickému prožitku sex není třeba. Například erotická masáž v salónu Luxury Praha se ráda přizpůsobí přesně vašemu přání. Dopřejte si ještě před rukama šikovné masérky profesionální striptýz, foot job,vířivku, saunu nebo třeba společnou sprchu. A nemusíte zůstat jen u klasiky, v nabídce je také tantra, nuru, turecká mýdlová masáž a další speciality.

Nechte se ohromit vynalézavostí profesionálek, pro které orgasmem vše nekončí, ale spíše začíná. Striktní nařízení nejsou, je jen na vás, kolikrát zvládnete dosáhnout vrcholu nebo jak rychle si na něm přejete být. A navíc si můžete vybrat erotickou masérku či maséra přesně podle svého přání v on-line fotogalerii. A pokud se vám nechce nikam cestovat, objednejte si escort do svého oblíbeného hotelu s recepcí. Je to snadné.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.