Manželská poradna Praha – „Jak se dopracovat zdravého partnerského vztahu“

Manželská poradna Praha – „Jak se dopracovat zdravého partnerského vztahu“

Řešíte problémy ve vztazích a rodině? Potom neváhejte a navštivte manželskou poradnu Praha 8. Neuspokojivé partnerství a komplikované vztahy v rodině se mohou negativně promítat do vaší psychické a fyzické kondice a celkově vaší životní (ne) spokojenosti.

Nechte si provést analýzu společných partnerských cest a společně s poradkyní pojmenujte problematické oblasti vašeho vztahu. Díky návštěvě v manželské poradně Praha pochopíte, proč neshody vznikají a jak jim účinně předcházet.

 

Osobnostní rozbor a firemní poradenství

I když máte svůj soukromý život v naprostém pořádku, může vás trápit nesoulad s kolegy a spolupracovníky. Možná nemáte problém s kolegy, ale se svými nadřízenými. Rozbor osobnosti na jedné i druhé straně může ukázat důvody, proč tomu tak je. Objednejte se na rozbor osobnosti Praha, zúčastněte se firemního poradenství Praha 8. Pokud pracujete ve vedoucí funkci, ve vedení firmy, nebo firmu přímo vlastníte, určitě stojíte o opravdu kvalitní tým spolupracovníků, také chcete zaměstnávat lidi, kterým můžete důvěřovat. Firemní personalistika a výběr zaměstnanců není vůbec jednoduchá záležitost. Neváhejte a zkuste ji řešit v rámci firemního poradenství Praha 8.

 

Poznejte, v čem jste dobří a na co se nejvíce hodíte?

Možná si o sobě myslíte, že jste pracovití, přemýšliví, kreativní a energičtí. Je to ale pravda, nebo se tak pouze domníváte? Navštivte Mgr. Kláru Pokornou a nechte si provést rozbor osobnosti, na základě kterého zjistíte, zda pro vás bude lepší pracovat samostatně, nebo v širším kolektivu. Zda se máte pustit do podnikání, nebo se raději nechat zaměstnat. To vše se dozvíte, díky rozboru osobnosti Praha.

 

Proč jsem v životě nespokojený a nedaří se mi?

Trpíte dlouhodobě pocitem nespokojenosti? Možná jsou za tím vaše rodinné či partnerské zázemí. Nechte si jej proto zanalyzovat a ujasněte si, co vám rodiče předali a co ne, kdo byl pro vás vzorem. Ať už potřebujete poradit v partnerských vztazích (partnerské poradenství Praha 8), či potřebujete analýzu své osobnosti (osobní poradenství Praha 8) …, neváhejte a navštivte internetové stránky klara-pokorna.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.