Loxone myslí za vás, řídí váš dům a napravuje zapomenutí

Loxone myslí za vás, řídí váš dům a napravuje zapomenutí

Obyvatelé rodinných domů, pracovníci ve firmách sídlících v rozlehlém objektu i správci činžovních domů mají v současné době téměř na růžích ustláno, co se týče péče o své či pronajaté objekty. Inteligentní domy jsou pojmem, který se v minulém století dařilo zprovoznit – obrazně – jen Julesi Vernovi. Chytrá řídící jednotka Loxone je důmyslným srdcem systému rozvětveném po objektu přesně podle potřeb jeho obyvatelů a uživatelů.

 

Loxone Smart Home myslí a pracuje za vás

Systém Loxone Smart Home lze díky snadné instalaci jednoduše nastavit v každém objektu během několika hodin. Nenápadná kabeláž včetně téměř neviditelných čidel se soustředí do srdce jednotky Loxone. Vy už si jen nastavíte požadovanou teplotu uvnitř stavby či domu, regulovatelné zastínění, ochranný bezpečnostní systém nebo například automatické otevírání brány a garáže. Díky absolutní automatizaci lze jednotku ovládat dálkově s pomocí telefonu, tabletu či jiného zařízení. Zapomněli jste při odchodu na něco? Soustava Loxone vám dovede pomoci i dálkově. Zhasne, zatopí, uzamkne dveře.

 

Loxone miniserver je nenápadným, ale potřebným pomocníkem

Revoluční novinkou na tuzemském trhu je Loxone miniserver. Aktuálně je jeho inteligence nadřazena jiným soustavám. Podobně jako nervová soustava u lidí dovede propojit všechny důležité orgány v těle, dovede i Loxone kooperovat s místnostmi v bytě či domě, propojuje zařízení a soustřeďuje je do jediného miniserveru. Srdce domácnosti se snadno adaptuje na potřeby obyvatel a je snadno ovladatelné. Máte-li chuť řídit topení, spotřebiče a bezpečnostní systém, neváhejte se na podrobnosti zeptat ve společnosti, jež se na instalace Loxone zaměřuje. Když pojedete na dovolenou, služební cestu, případně necháte doma samotné prarodiče – s pomocí ovládání dovedete i na dálku ošetřit možné problémy a komplikace.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.