Luxusní parfémy vybírejte pečlivě, vyplatí se vám to!

Luxusní parfémy vybírejte pečlivě, vyplatí se vám to!

Dalo by se s nadsázkou říci, že parfém je vlastně naše druhá kůže. Luxusní parfémy totiž na naší kůži vydrží prakticky celý den, a proto bychom jeho výběru měli věnovat stejnou pečlivost, jako když si vybíráme nové oblečení. Jak si ale z té přehršle parfémů a vůní na dnešním trhu vybrat ten správný právě pro vás?

 

Jak svůj parfém správně chránit?

Jak je známo, všechno jednou vyprchá, a proto se musíte o luxusní parfémy postarat, aby vám vydržely co nejdéle. Hlavní zásadou je, abyste lahvičku s parfémem nenechávali položenou na topení či na přímém slunci. Právě naopak byste se měli snažit svůj parfém držet v chladu a v temnu – jedině tak si dokáže co nejdéle udržet svou stálost. Krabičku od parfému nikdy nevyhazujte, je totiž vhodné v něm parfém uchovávat. A co je úplně nejlepší pro uchování vašeho parfému, je jeho ukládání do lednice.

 

Určitě jste si všimli že parfém voní na každém jinak proč tomu tak je?

Je to z toho důvodu, že každé tělo má prostě svou osobní vůni. Ta je dána kvalitou jeho pokožky, správnou stravou, a obecně životními zvyklostmi a životním stylem. Takže pokud jste tak unesená z kamarádčina parfému, chvíli počkejte, než naběhne do parfumérie a hned si ho koupíte. První raději vyzkoušejte, jakou vůni bude mít tento luxusní parfém přímo na vás.

 

Na kterém místě na těle parfém nejvíce vynikne?

Tenhle fakt ovlivňuje hlavně koncentrace voňavky. Takže pokud jste zastáncem aplikace pár kapek za ušní boltce, pořiďte si jeho extrakt. Je známo, že jakákoliv vůně samozřejmě nejlépe působí tam, kde dochází k největšímu prokrvení pokožky. To jsou jak loketní a podkolenní jamky, tak i zápěstí. Pokud je váš parfém slabší, Klidně ho můžete nanášet i na oblečení – vždy ale musíte pamatovat na to, abyste na své oblečení nenanášeli více vůní mezitím, než jej stihnete vyprat.

Vždy ale dejte na svůj pocit a vyberte si prostě takový, který vám jednoduše voní.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.