Listnatec bodlinatý – bylinka pro krásné nohy bez bolesti.

Listnatec bodlinatý – bylinka pro krásné nohy bez bolesti.

Oteklé a těžké nohy trápí mnoho žen. Dlouhé sezení či stání zhoršuje cirkulaci krve, nohy otékají a my máme pocit, že jsou jak z olova. Ladná a lehká chůze se tak stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o zdravotních komplikacích, jako jsou například nepěkné křečové žíly, které zhoršený krevní oběh v dolních končetinách přináší. Pravidelné cvičení a koupele nohou střídající studenou a teplou vodu patří k základním metodám, jak “těžkým” nohám ulevit.

Silný a velmi efektivní prostředek nám nabízí příroda – oddenek Listnatce bodlinatého. Tento vytrvalý, teplomilný keř, který roste v teplých oblastech jižní Evropy, Asie a severozápadní Afriky, obsahuje látky, které přispívají ke smršťování cév a zlepšují pružnost a tonus žilní stěny. Současně působí i protizánětlivě, zmírňuje otoky a tlumí bolest nohou.

Přípravky s obsahem listnatce pomáhají i při zánětu žil, po tromboze nebo při potížích s hemoroidy. Moderní studie ukazují, že současné podávání přírodního vitamínu C a bioflavonoidů zvyšuje účinek Listnatce bodlinatého.

Listnatec můžete užívat pohodlně v kapslích. Doplněk stravy RUSCUS, který nabízí česká značka Ex Herbis, obsahuje jemně mletý oddenek Listnatce bodlinatého v průhledné, celulozové kapsli, které je vhodná i pro vegetariány a vegany. Přípravek je 100% přírodní bez zbytečných příměsí, plnidel a barviv.

Pokud dáváte přednost čajům, je ideální variantou VENASIN od téže značky. Komplexní bylinná směs obsahuje mimo listnatce bodlinatého i léčivé byliny s vysokým obsahem rutinu, který přispívá ke zpevnění žilních stěn a pomáhá tak předcházet nevzhledným metličkovým žilkám. Najdete v něm i bioflavonoidy, přírodní vitamín C a antokyanty – přírodní barviva s antioxidačním účinkem.

Zbavte se otoků i bolesti a připravte své nohy na jaro s přírodními prostředky Ex Herbis.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.