Létu vládne okurka!

Okurkovou sezónu přenecháme médiím, my sázíme na zeleninu. A to nejen do kuchyně, ale i do koupelny. Proč spolu léto ladí právě s okurkou?

Létu vládne okurka!

Už jako malým dětem nám při přípravě oběda babičky přikládaly na čelo oloupané slupky z okurky a věděly proč. Chladivá slupka dokázala osvěžit, dodat sluníčkem namáhané kůži trochu hydratace i ji zklidnit. Právě pro tyto účinky je okurka tolik oblíbená i v kosmetickém průmyslu, na naši pleť působí vskutku blahodárně. Dokáže zklidnit podrážděnou pokožku, regenerovat, hydratovat i chránit ji před vysoušením. Lehký krém s okurkou a mátou navíc chladí i díky své přirozené, osvěžující vůni.

V horkém létě obzvlášť oceníme něco, co je lehké, voňavé, chladivé a osvěžující a nenechá to na kůži pocit ulepenosti. Tělové mléko s okurkou a mátou tyto požadavky splňuje, navíc díky obsahu kyseliny laktobiové pomáhá kůži být jemná a pružná. Zklidní ji i při podráždění, ať už kvůli dlouhému pobytu na sluníčku nebo jiných důvodů. Používat ho můžete kdykoli, ráno i večer, vaše pokožka bude den ode dne hebčí a jemnější. Bez hydratace totiž kůže strádá, vysušuje se, začne být na dotek drsná a hrubá a působí unaveně a bez života. V létě, kdy nosíme šortky a sukně a trička bez rukávů tak určitě nechceme, aby naše pokožka působila unaveně.

Před spálením slunečními paprsky je ale dobré se chránit již před pobytem venku. K tomu je pak nejlepší využít opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem, zvlášť pokud se pohybujete na horách nebo u moře. Nezapomínejte ani na nejmenší, jejich kůže potřebuje před sluncem ochránit mnohem pečlivěji. Kvalitní přípravky pro péči před i po opalování nabízí ziaja.cz, oblíbená značka kosmetiky nejen na opalování. Využívá účinky přírodních ingrediencí a zachovává jejich přirozenou vůni, každý kontakt s touto kosmetikou je i voňavým zážitkem.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.