Dřevěné garáže pro jedno auto Sarin a Izar

Dřevěné garáže pro jedno auto Sarin a Izar

Společnost Hobbytec patří k nejrozšířenějším poskytovatelům služeb ve výstavbě ekonomicky nenákladných a zároveň moderních garážových stání. Nyní se zaměřme na prvotřídní přírodní materiály s nepřekonatelnými vlastnostmi, mezi které patří například dřevo. Dřevěné garáže pro jedno auto korespondují vzhledové nároky dřevostaveb a předkládají skvělou možnost, jak se s nimi co nejblíže ztotožnit. Podívejme se na dva nejoblíbenější modely, jejichž výstavba vám nezabere téměř žádný čas.

Objednejte si služby Hobbytec a zajistěte si parkování pro jeden osobní automobil za těch nejlepších podmínek na našem trhu. Svěřte se do péče zkušených odborníků a mějte z výsledku skutečnou radost.

 

Dřevěná garáž Sarin

Dřevěná garáž Sarin je typickou ukázkou moderního přístupu k požadavkům cílových klientů vlastnit prostornou garáž za zvýhodněných podmínek. Prostorná a mimořádně kvalitně zpracovaná konstrukce zajišťuje perfektní podmínky k celoročnímu parkování jednoho osobního vozidla.. K hladkému průběhu výstavby stačí jen zajistit pevný základový podklad v podobě betonové desky nebo betonových patek.

 

Dřevěná garáž Izar

Představme si i druhou alternativní možnost, kde se nachází dřevěná garáž Izar. Tato dřevěná stavba je svým menším rozměrem hojně využívána jako skvělé zázemí pro veškerou zahradní techniku. To však neznamená, že by se dřevěná garáž Izar nemohla využívat i pro zcela běžné parkování motocyklu nebo městského osobního vozidla. I zde je nutné zajištění betonového podkladu v podobě patek nebo desky. Domek musí stát na rovném a stabilním místě. Jeho výstavba je rychlá a životnost předčí vaše očekávání.

Pokud vás zajímají i další alternativní možnosti získání dřevěné garáže, navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec na adrese www.hobbytec.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.