Léto ve znamení udržitelné módy! Víme, kde ji nakoupit se slevou!

Je pro vás důležité, aby oblečení, které nosíte, bylo kvalitní, nadčasové, s rozumnou životností a dbáte na to, aby nadmíru nezatěžovalo již tak namáhané životní prostředí a nezneužívalo levné pracovní síly v zemích třetího osvěta? Pak je pro vás férová móda od značky Thought jako stvořená.

Léto ve znamení udržitelné módy! Víme, kde ji nakoupit se slevou!

Thought se stejně jako ostatní výrobci udržitelné módy snaží najít rovnováhu mezi krásou, kvalitou a dlouhodobou udržitelností. Nesnaží se chrlit záplavu no name oblečení „pro každého,“ místo toho sází na precizně vypracované kousky a kolekce, které cílí na všechny, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou.

Krásné a odolné oblečení z konopí

Cena bavlny na světových trzích nezadržitelně stoupá, a spolu s tím začínají odborníci na módu stále více poukazovat na její nedostatky. Značka Thought (dříve Braintree) proto začala již v roce 1955 vyrábět v Austrálii oblečení z ekologicky šetrného konopí. Oblečení z konopí má oproti bavlně hned několik výhod:

  • velmi dobře saje pot
  • konopné vlákno je pevné a pružné, takže dlouho odolává poškození
  • konopné vlákno neobsahuje bílkoviny, takže nechutná molům
  • oblečení z konopí se snadno udržuje

Z konopí je možné vyrobit prakticky cokoliv od triček a ponožek až po hřejivé svetry. Jde o oblečení pro každého, kdo chce být nekonformní a rád zkouší něco nového. Konopné oblečení totiž dokáže překvapit v mnoha směrech.

Náš tip: E-shop Férovámóda.cz nabízí pouze oblečení od světových značek dbajících na udržitelnou a ekologickou výrobu oblečení. A protože značka Thought právě pracuje na nových kolekcích, můžete vybrané kousky z těch předchozích koupit s velmi výraznou slevou. Udělejte si radost a přivítejte léto ve slušivých outfitech z konopí od značky Thought!

Vím, odkud je moje tričko

Udržitelné materiály ale nejsou to jediné, čeho bychom si měli o módy všímat. Skutečně zodpovědné firmy dbají také na to, aby všichni lidé, kteří se na výrobě oblečení podílejí, dostali svůj spravedlivý podíl za zisku. Oblečení Thought se vyrábí v Číně, ale za velmi přísných hygienických i společenských podmínek. V současné době připravuje Thought všechny své provozy pro zisk certifikátu Fairtrade, který bude tou pověstnou třešničkou na dortu všech dosavadních aktivit.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.