Léčivé sirupy z naší přírody

Léčivé sirupy z naší přírody

Také vás překvapily zdravotní komplikace? Dohnaly vás hříchy z let minulých, které se teď podepisují na vašem fyzickém i psychickém stavu? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak pro vás máme zajímavé řešení v podobě léčivých sirupů. Už od pradávna je výroba těchto medikamentů opředena rouškou tajemství.

 

Tisíce let se využívá výtažků z nejrůznějších rostlin. Lidé jimi léčí téměř všechny zdravotní neduhy, tak proč v tom nepokračovat i v této pokročilé době, kde je příroda mnohdy až na druhém místě. Internetové stránky knihy dobra nabízejí mnohem více, než jen léčivé sirupy, ale díky své obsáhlosti na ně nezapomínají. Pojďme si představit jejich jedinečnou nabídku.

 

Léčivý sirup zlatý kořen – Jde o sirup s tonizačními účinky, který příznivě posiluje celkovou obranyschopnost těla. Sirup je sestaven tak, aby co nejlépe pronikal do všech buněk lidského organismu. Podpora trávení, funkce jater, žlučníku a posílení cévního systému je samozřejmostí. Aplikace je velmi jednoduchá. Stačí se držet informací na příbalové zprávě a dávkovat dle instrukcí.

 

léčivý sirupléčivý sirup

 

Bylinný sirup Mumio – Lékárna nabízí mnohé varianty jak si doplnit minerály a důležité vitaminy či další prvky. Sirup Mumio se od těchto způsobů liší svým přírodním pojetím celé záležitostí. Síla bylin je z tohoto sirupu patrná již po 10 dnech pravidelného používání. Bylinný sirup Mumio pomůže zvýšit vaši obranyschopnost a přirozenou cestou doplníte minerální a stopové prvky.

 

Lékořicový sirup – Blahodárné účinky lékořice znali již předci před mnoha staletími. Podrážděné dýchací cesty se stanou čisté, bez hlenu a dalších virů. Lékořice je velkým nepřítelem virových onemocnění a rozpouští hleny.

 

Mějte po ruce vhodného pomocníka pro každý den, naleznete jej na stránkách www.knihydobra.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.