Kožené sedací soupravy jsou stále hlavním hitem!

Kožené sedací soupravy jsou stále hlavním hitem!

Představa kožené sedací soupravy v obývacím pokoji vzbuzuje patřičnou smyslnost.

V tomto informativně laděném článku naleznete důležité rady a triky vedoucí k výběru té nejlepší kůže. Naše vyprávění začíná u společnosti Natuzzi Italia, která je bezesporu mimořádně oblíbenou nábytkářskou společností. Zájemcům o nábytek z kůže poskytuje tu nejpohodlnější cestu k těm nejlepším kouskům na tomto kontinentu.

Firma Natuzzi Italia je výrobcem se specializací na kožený nábytek. Svým klientům pak poskytuje opravdu široký sortiment. K výrobě sedacích souprav tato firma používá pouze vlastními silami zpracovanou kůži vystupující pod názvem Natuzzi Italia. Dokonalý materiál z hověziny pak pochází převážně z oblastí Jižní Ameriky a částí Evropy.

Hlavní zakladatel, rovněž předseda a současně i přední designer společnosti Pasquale Natuzzi rozhodně neponechal nic náhodě.

S kladeným důrazem na důslednost si sestavil neporazitelný tým z těch nejlepších odborníků na zpracování kůží. Díky této skvělé strategii a zároveň perfektní představě o designově precizním výsledku a zpracovaní nábytku, se společnost Natuzzi Italia za velmi krátkou dobu dostala mezi přední lídry.

 

Vrásky jsou originalitou, nikoliv vadou

Při výběru kožené sedačky se nestačí řídit jen její cenou nebo vzhledem, ale i výběrem správného druhu kůže. Rozdíly nalezneme v jejím odlišném barevném zpracování. Taktéž v odlišné struktuře, omaku a celkové pevnosti. Některé druhy kůží mají mnohem výraznější vrásky nebo zahojené jizvičky. Za žádných okolností si nemyslete, že jde o vadu nebo kaz. Za vším stojí přirozený vývoj kůže, který nazýváme patinování. Každá z nabízených sedacích souprav pod hlavičkou firmy tak postupem používání vytváří ojedinělý design.

Kůže se dokáže bez jakéhokoliv problému přizpůsobit tvaru těla, čímž při sezení vytváří dokonalé pohodlí. Snad nemusíme připomínat, že kožená sedací souprava v zimě krásně hřeje a v létě vás naopak příjemně ochladí. Připravte se, že několik dní až týdnů od nákupu se sedací soupravy z kůže přizpůsobují vašim sedacím návykům a následně se podle toho opticky patinují.

Kožené sedací soupravy vybíráme s ohledem na zátěž

Kožené sedací soupravy vybíráme i s ohledem na předpokládanou zátěž a frekvenci používání? Sedačky s ošetřenou kůží lakovaným povrchem disponují zvýšenou odolností, a proto jsou vhodné do dětského pokoje. Je to dáno tím, že povrchová úprava kůže je bez větších problémů celkem snadno opravitelná.

Populární pohovka Herman, ta, jejíž ploutve evokují bílou velrybu Moby Dicka, koupíte s 20 % slevou.

Pro všechny nadšence a fajnšmekry máme senzační tip a tím se stává kůže Natural. Hodí se zejména k doplnění vámi nastaveného rustikálního konceptu. Firma vystupující pod názvem Natuzzi Italia nabízí sedací soupravy celkem ve dvou odlišných provedeních.

 

První typ provedení se nazývá kůže Protecta

Slovo Protecta se dá přeložit jako ochrana. Jde o kvalitní tip kůže, který je opatřený ochrannou povrchovou vrstvou. Ta sedací soupravě poskytuje unikátní vzhled po celou dobu její životnosti. Kapky a tekutinu tak velmi snadno setřete hadrem. Provedení Protecta nevyžaduje žádnou náročnou údržbu, stačí ji jednou ročně ošetřit speciálním ochranným prostředkem.

Protecta je nabízená v mnoha barevných provedeních.

Nejoblíbenější kůží z pohledu zákaznického zájmu a statistik prodeje je Protecta 25

Druhý typ provedení se nazývá kůže Natural

Druhý typ provedení Natural se nese na vlně přírodního zpracování a vzhledu. Kůže vyniká opravdu jemnou texturou. Povrch není oproti kůži typu Protecta lakovaný. Sedací soupravy firmy Natuzzi Italia tak nabízí skutečně netradiční hebký omak, kterého se dosahuje důsledným broušením nebo rovněž voskováním popřípadě napouštěním speciálními oleji.

Kožená sedací souprava s kůží Natural se stává investicí a volbou na celý život . Vždy vám bude věrně sloužit a přinášet jen samou radost.

Připomeňme si známé nábytkářské pravidlo, že čím přírodnější kůže je, tím se stává cennější. Kůže vždy symbolizovala určitou lukrativitu. Navíc, když se k těmto skvělým výhodám přidá zpracování Natuzziho řemeslníků, máte na desítky let dopředu vystaráno.

Zkušená nábytkářská firma významného postavení ohlašuje probíhající akci s končícím datem 15. 11.  Akce se nazývá Leather SALE se skvělou 15% slevu na veškeré kožené výrobky na objednávku. Nemusí to být jen kožená sedací souprava, ale i kvalitní postel nebo židle a křesla. Hlavní doménou nabídky je pak kožený nábytek.

 

Slevy se týkají veškerých skladových zásob:

30% sleva na modely typu Quadro/Balance.

20% sleva na modely typu Herman/Preludio/Plié.

Quadro – vzdušnější, ale tužší, má světlejší odstín Capuccino, chromové nožky a polohovací podhlavníky. Nyní jí koupíte s 30 % slevou.

Preludio – moderní, subtilnější, s hlubším a nižším sezením a nožkami v lesklém chromu koupíte s 20% slevou.

 

Jen stěží objevíte kožené sedací soupravy s lepším ručním prošitím, zpracováním a tak impozantním designem. Společnost udává trendy současného stylu koženého sortimentu a celému světu poodhaluje svou technologickou vyspělost. Společnost Natuzzi Italia se na aktuálním celosvětovém trhu pohybuje více jak 40 let a za tuto dobu si dokázala vytvořit patřičný respekt.

V kůžích této firmy Natuzzi Italia se po přečtení tohoto článku již neztratíte, tak neváhejte prozkoumat kůže pohmatem a vybrat si.

www.natuzzi.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.