Kosmetika s kozím mlékem: zázrak pro vaši pleť

Kozí mléko se používá nejen pro jídlo, ale i pro krásu. Už naše babičky věděly, že syrovátka z kozího mléka pomáhá zachovat krásu a mládí, působí proti ekzémům a zklidňuje podrážděnou kůži.

Kosmetika s kozím mlékem: zázrak pro vaši pleť

Dnes je kozí mléko téměř luxusní záležitostí. Málokdo z nás má to štěstí, že má na zahradě vlastní kozy nebo kozí farmu za rohem, aby měl denně přísun této zázračné suroviny. Blahodárné účinky ale zná i kosmetický průmysl a tak se nemusíme kozího mléka vzdát úplně, naopak si z něj v různých přípravcích můžeme vzít to nejlepší pro naši pleť. Ideální je na suchou pleť, tu pomáhá hydratovat a vyživovat, o skvělou péči se postará ucelená řada od ziaja.cz. Kosmetika s kozím mlékem je zárukou, že vaše pokožka bude hebká a pružná a zároveň může pomoci zmírnit i projevy atopického ekzému nebo lupénky.

Kozí mléko chrání pokožku před působením volných radikálů, zvyšuje její odolnost a oddaluje vznik vrásek. Skvělou péči během spánku zajistí noční krém s kozím mlékem, který posilňuje přirozenou tukovou vrstvu a zabraňuje tak dehydrataci pleti, dokáže si poradit i s vyhlazením drobných vrásek a zvyšuje schopnost přirozené obnovy pleti. V kombinaci s denním krémem tak získá vaše pleť opravdu skvělé pomocníky v boji proti každodenním nečistotám kolem nás, stresu i námaze a nezaskočí ji ani mráz nebo vítr.

    

 

Péči si však zaslouží celé vaše tělo, ne jen obličej. Po večerní koupeli naneste tělové máslo nebo tělový krém, vaše pokožka tak zůstane pružná a dobře hydratovaná, takže bude stárnout pomaleji. Nemusíte ošidit ani své ruce, alespoň jednou týdně jim dopřejte masku na ruce a nehty s kozím mlékem, která jejich pokožku zjemní a zároveň zpevní nehty a zabrání jejich třepení a lámání. Celá řada s kozím mlékem má teď nový design obalů a tak se kromě péče o svou pokožku můžete potěšit pohledem do koupelnové poličky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.