Komoda, užitečný kus nábytku, co nabídne spoustu úložného prostoru navíc

Komoda, užitečný kus nábytku, co nabídne spoustu úložného prostoru navíc

Chcete mít úložný prostor a současně elegantní doplněk do domácnosti? V tom případě byste měli popřemýšlet o komodách, jejichž čas znovu přichází. Nábytek, který byl vlastní už našim babičkám, je v kurzu především díky své praktičnosti. Šatní skříň přeci někdy nepostačuje a kam vlastně dát ručníky nebo ložní prádlo? Bílé komody se hodí i do dětských pokojů, dají se do nich uložit hračky nebo třeba školní potřeby. Prostě cokoliv, co zrovna potřebujete…

 

Když vybíráte komodu, musíte zohlednit, do jaké místnosti to bude

Existuje několik variant tohoto elegantního nábytku, kritériem je tu, do které místnosti v bytě se hodí daný kousek nejlépe. Tak například – šuplíkové komody jsou skvělé do chodeb nebo ložnic, kombinované komody (tedy šuplíky a skříňky v jednom) nabízí ideální řešení třeba pro dětské pokoje. V obývacím pokoji zase kombinovaná komoda uschová sladkosti nebo třeba i alkohol, fantazii se při využití meze vskutku nekladou.

Masiv je zde skvělým společníkem, materiál, který je zdravotně nezávadný a z designové stránky přímo nadčasový, jistě nelze opomenout. Čirý lak přírodního původu jako ošetření úplně postačuje, masivní dřevo vydrží skutečně celé věky. Další možnosti jsou komody z lamina, které nabídnou výhodnější cenu, na druhou stranu ale nepůsobí tak elegantně. Bílý dekor ale vyhraje vždycky, světlý odstín totiž v každém případě opticky zvětší místnost. Dá se proto říci, že komody vám doma prospějí hned dvakrát a nabídnou nejenom trochu více úložného prostoru.

 

Počet zásuvek je zcela na vás, komody se vyrábí v mnoha různých variacích

Tři zásuvky? Nebo raději sedm? Volba je zcela ve vaší režii, u komody určitě platí, že šuplíků nebo skříněk nemusí být vlastně nikdy dost. A nezapomeňte, není to jen nějaká dekorace, ale funkční kus nábytku, na který byste neměli dát dopustit.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.