Komfortní parkování v noci? Chtějte venkovní osvětlení s čidlem!

Komfortní parkování v noci? Chtějte venkovní osvětlení s čidlem!

S přibývající délkou dnů trávíme venku stále více času. Pro naši bezpečnost i pohodlí je však velmi důležité celý exteriér správně osvětlit. A k tomu vám mohou dopomoci právě šikovná venkovní svítidla, která vás mohou doprovázet celou cestu od prvního otevření vrat až po finální uzamknutí garáže.

 

Venkovní osvětlení zahrady, které vám doslova vyjde vstříc

Zatímco Jeníček a Mařenka hledali v temném  lese cestu podle blýskavých kamínků, vy můžete sledovat přímo navigační světla. Runway k tomu potřebovat nebudete – postačí vám ta šikovná nájezdová, která se vám doslova rozsvítí vstříc. Jsou zabudovaná přímo v chodníku či příjezdové cestě a nevadí jim časté přejíždění ani ošlap. A vrásky na sklíčkách jim neudělají ani extrémní výkyvy počasí.

Díky nim budete okamžitě vědět, kam jedete nebo jdete, a přitom si sousedé nebudou stěžovat, že jim vaše vchodové světlo zase v noci připutovalo do oken. A umístíte-li je skutečně šikovně, pak je zaparkovaným autem jednoduše zakryjete a už si nebudete muset dělat starosti s jejich vypínáním.

 

Venkovní osvětlení s čidlem vás doprovodí až k prahu

Parkování je vyřešeno, takže nyní vás čeká už jen přesun domů. Tady vám naprosto skvěle poslouží venkovní svítidla s čipem reagujícím na pohyb. Doporučujeme zejména ty založené na LED technologii, u kterých vás nemusí trápit občasné přeběhnutí kočky nebo toulavého ušáka. Jejich spotřeba energie je totiž minimální a na vašem vyúčtování se tyto drobné noční epizody zcela jistě neprojeví.

 

Solární energie se hodí i na venkovní osvětlení terasy

Sluneční světlo vás však může doprovázet i v okamžiku, kdy je jeho původce už dávno za západními kopci. Vkusné solární lampy se rozsvítí ihned, jakmile se venku setmí a jejich měkká záře vás může doprovázet ještě dalších 12 hodin. Jsou tedy ideální k odpočinkovému osvětlení terasy nebo nasvícení zajímavých dominant zahrady, jako třeba vodopádu u jezírka nebo nevšední sochařské skulptury, kterou jste dostali od svých přátel jako svatební dar. Společně propůjčí vaší zahradě osobité kouzlo, díky němuž se budete do její zelené náruče opravdu rádi vracet. A to nejenom v létě.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.