Kde si užít Silvestra? Vsaďte na romantiku Lednicko-valtického areálu

Dobré víno, půvabná příroda a unikátní památky od pánů z rodu Lichtenštejnů – takovou příchuť má pro většinu z nás známý Lednicko-valtický areál pod patronací UNESCO.

Kde si užít Silvestra? Vsaďte na romantiku Lednicko-valtického areálu

Pořádná porce antické romantiky říznutá štiplavým kořením bohatého společenského života nenechá chladným žádného milovníka nezapomenutelných životních okamžiků. Příchod nového roku přece slavíme jen jednou do roka, tak proč si při té příležitosti nedopřát něco opravdu jedinečného?

 

Nechte se hýčkat se vším všudy

Býváte vždy po Vánocích absolutně knockautovaní a bez energie? Pak vás určitě perfektně naladí wellness pobyty s kapkou sváteční atmosféry. S blížím se koncem roku mají navíc mnohé hotely a wellness centra připravené různé speciální akce, třeba v podobě medové koupele či uvolňující masáží s vůní skořice, hřebíčku či kokosu.

A pokud by vám takové rozmazlování nestačilo, můžete z procházky v zámeckých zahradách zamířit přímo za další porcí wellness pohody do Aqualandu Moravia. Zatímco děti se vyřádí na skluzavkách nebo tobogánech, vy si můžete užívat chvíli klidu ve vířivce nebo na uvolňující masáži z rukou skutečných odborníků.

 

Načerpejte sílu s novoroční zábavou

Chcete si poslední dny tohoto kalendářního roku vychutnat se vší parádou? Silvestrovské pobyty vám nabídnou vše, co je k tomu třeba. Pobavte se třeba na luxusním silvestrovském večírku, oceňte tuzemské i světové kulinářské speciality nebo protančete podrážky na speciálních akcích pro milovníky krásných rytmů.

Stačí si vybrat pobyt, který bude právě vám vyhovovat nejvíce. Rezervujte si ho včas na stránkách HOTELY.cz, kde můžete všechna ubytovací zařízení třídit pohodlně podle lokality nebo se při výběru řídit stovkami recenzí a fotografií od skutečných zákazníků. Stačí rezervovat on-line a vše ostatní nechat na operátorkách. Potěšte sebe i své nejbližší tím nejkrásnějším způsobem!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.