Každý rodič může mít dítě pod kontrolou

Každý rodič může mít dítě pod kontrolou

Chcete mít své novorozeně pod kontrolou, i když u něho přímo nejste? Bojíte se odejít do vedlejší místnosti a máte strach, aby se dítě nevzbudilo? Nyní se již nemusíte strachovat, protože jsou tu pro vás připravené produkty, které hlídají vaše dítě při spánku a vy si můžete užívat pohodlí.

 

Chůvičky Tomy jsou přesně to, co potřebujete

dětská chůvičkaDětské chůvičky samozřejmě nejsou neznámým výrobkem. Pro kontrolu spánku u svých dětí je dnes využívá mnoho spokojených rodičů. Při výběru dětské chůvičky je ovšem nutné hledět především na kvalitu výrobku. Nekvalitní modely jsou totiž náchylné k poruchám a signalizace by se časem mohla rozbít. Jedná se o kontrolu vašeho dítěte a na té byste rozhodně šetřit neměli. Kdo si chce pořídit opravdu kvalitní a spolehlivé dětské chůvičky se může spolehnout na výrobky značky Tomy. Značka Tomy se stala synonymem kvality v odvětí  bezpečnosti dětí.

 

U chůviček to nekončí

Kromě dětských chůviček Tomy můžete na našem trhu sehnat také monitor dechu Tomy. Jedná se o sestavu snímací podložky, kterou umístíte do postýlky a signalizátoru. Monitor dechu TOMY monitoruje mikro pohyby miminka a dá Vám to vědět příjemným zeleným světlem ve tvaru kruhu nebo také akustickou signalizací. Dětské chůvičky Tomy a monitor dechu můžete vzájemně propojit. A kde najdete všechny produkty značky Tomy za skvělé ceny? Jedině na stránkách cosmetics4u.cz. Tyto stránky obsahují kompletní sortiment výrobků značky Tomy a mnoho dalších značek.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.detskachuvicka.cz

.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.