Jaro – ten pravý čas na změnu účesu

Nudí vás váš stávající sestřih i barva? Už dlouhou dobu toužíte po změně, ale nemůžete se odhodlat? Bojíte se, že změna barvy poškodí vaše kadeře? Zahoďte veškeré obavy a zkuste šetrné barvy na vlasy Directions. V čem tkví jejich výhody?

Jaro – ten pravý čas na změnu účesu

Šetrnost především

Directions barvy na vlasy představují unikátní spojení šetrného barvení vlasů a sytě zářivých odstínů. Vaše vlasy nepoškozují díky svému složení, které neobsahuje žádné škodlivé chemikálie. Directions jsou polopermanentní (smývatelné) barvy na vlasy, vybrat si můžete z celkem 36 odstínů. Dobrý pocit z používání můžete mít i proto, že se jedná o produkty, které nebyly (a nikdy nebudou!) testovány na zvířatech. Další výhodou je jejich kombinovatelnost. Můžete je libovolně mixovat mezi sebou, a tak dosáhnout nekonečného množství barevných kombinací. Výsledkem pak bude originální barva, kterou nosíte jenom vy. Prostě originál.

Je libo kapka historie?

Directions jsou na trhu už od roku 1981. Od té doby se na svět vyklubalo celé barevné spektrum 36 odstínů, v našem případě od Ebony (černá) po White Toner (bílá). Vybírat můžete z celkem 12 různých odstínů červené, 5 různých odstínů modré, 4 odstínů zelené a nově ještě ze dvou zbrusu nových barev na vlasy Denim a Wisteria. Před barvením je ale důležité se informovat o tom, jak barvy správně použít. To proto, aby byl výsledek co nejlepší.

Directions jsou v podstatě barevné pigmenty, které pracují s barvou podkladu. Ta musí být co nejsvětlejší, aby bylo dosaženo vzorníkové barvy. Ale nebojte se! Vlasy barvením neničíte a navíc je jejich kombinování velká zábava. Vyzkoušejte je, nebudete litovat.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.