Jaký dřez do hi-tech kuchyně?

Mít moderní, stylovou a doslova nadčasovou kuchyni je jisto jistě trendem poslední doby. Chcete jít touto cestou? Je třeba zvolit i hi-tech dřezy. Jak by měl vypadat a jak vybrat ten pravý, se kterým nešlápnete vedle? Naše tipy vám zaručeně pomohou.

Jaký dřez do hi-tech kuchyně?

Volte netradiční design

Klasika je klasika, zkuste však zapomenout na hloupá svazující pravidla či zažité konvence a nebojte se trošku zaexperimentovat. Moderní kuchyňské dřezy dnes totiž zaujmou jak chytrým provedením, tak svým jedinečným designem. Například model Schock Prepstation jistě upoutá i přes větší rozměry zajímavých a praktickým řešením – disponuje totiž odkapem i unikátně řešenou menší vaničkou. Do nadčasové kuchyně je ideální volbou.

Nebojte se moderních barev a materiálů

Klasický nerez patří spíše do běžných kuchyní. Kdo chce nadčasovost, styl a eleganci, měl by sáhnout po jedinečném a neokoukaném materiálu. Perfektně vypadají například granitové dřezy, které do moderních kuchyní krásně zapadnou a opravdu vypadají stylově. Hodí se do každého prostoru, seženete je totiž i v rohovém provedení. Co se týče barvy, k dostání jsou v klasických tmavých tónech, vedle však nešlápnete ani s ojedinělým bronzovým provedením. V porovnání s klasickým nerezem vypadají granitové dřezy podstatně lépe, tak zkuste zaexperimentovat.

Jak bude dřez osazen?

I to rozhoduje o tom, jak bude konečný výsledek vypadat. Jelikož je cílem perfektní vzhled, doporučujeme vybrat takové řešení, kdy lze dřez do desky integrovat či odsadit přímo pod ní. Pro někoho je to možná drobnost, v hi-tech kuchyni jde však skutečně o krok, který celkový dojem a výjimečný vzhled kuchyně zajímavým způsobem ozvláštní.

Myslete na celkovou harmonii

I to hraje roli. Ať už půjde o výběr barev, zajímavých moderních materiálů, dekoru či doplňků, vše vybírejte pečlivě a s rozvahou. Čím důkladněji vše promyslíte, tím lepšího výsledku dosáhnete. Při výběru dřezu tak mějte jasnou představu o tom, jak by měl celkový výsledek vypadat. Pokud si nevíte rady, obraťte se na odborníky. Pokud se však budete držet hesla – jednoduchost, harmonie, vzdušnost, jistě nešlápnete vedle!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.