Jaké jsou letošní módní hity? To neuhodnete?

Móda je krásná, stylová, slušivá – a především hravá! Boří zažitá tabu, klišé a nebojí se pátrat v doposud neznámých vodách. Někdy tak na pomyslný piedestal přehlídkových mol katapultuje něco, co byte na nich v životě nečekali!

Jaké jsou letošní módní hity? To neuhodnete?

Pokud si myslíte, že letošními módními hity jsou třeba pěkné kabelky nebo dramaticky rozevláté večerní šaty, nemohli byste se zmýlit víc. Letoší kolekce kladou velký důraz na detail a pohodlí, a to ve všech směrech!

 

Elegance a pohodlí v jednom, aneb jak si udržet nohy stále v teple!

Hledáte oblečení na volný čas, které by vám umožnilo cítit se pohodlně a komfortně od božího rána až do pozdního večera? Chcete něco, v čem můžete vyrazit do přírody, a pak se přesunout na nutný nákup do obchodní centra, který naplní rodinnou ledničku na další dva dny? Pak vsaďte na stylové dámské tepláky slušivého střihu!

Vyhněte se znovuoživeným mrkvovým nohavicím a jděte cestou staré dobré klasiky. I ta však může mít šarmantní módní kabátek. Je libo elegantní průstřihy nebo třpytivý efekt? Ano, pořád mluvíme o teplácích, starých, dobrých a pohodlných, která však chtějí vypadat dobře za všech okolností!

 

Rafinovanost skrytá nepovolaným očím

Nevyhnete se v práci nošení saka? Máte pocit, že ubíjí vaši ženskost? Vyzrajte na něj díky dalšímu módnímu tipu! Sexy dámské body vám dodá půvabné křivky, nabídne nevšední pohled do výstřihu a navíc polaská vaši kůži příjemnými materiály nebo přímo hedvábně jemnou krajkou!

Stane se vaším malým tajemstvím, které vám dodá sebevědomí pokaždé, když se budete cítit nejistá na koberečku u šéfa nebo na firemní poradě. A sebevědomá žena je úspěšná žena, i když v pozadí toho všeho stojí jen jeden malý textilní detail!

Ještě více módních tipů, vychytávek a nápadů najdete v e-shopu Modovo.cz. Nepřistupujte na kompromisy a chtějte pro sebe jen to nejlepší! Vy si přece zasloužíte být středem pozornosti!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.