Jak vybrat vhodné trenýrky

Nákup pánského spodního prádla je často pro muže nejméně oblíbenou činností. Naštěstí i tuto činnost zvládají skvěle mnohé ženy. Udělejte tedy svému muži, kamarádovi, bratrovi nebo třeba tátovi radost a kupte mu spodní prádlo jako dárek.

Jak vybrat vhodné trenýrky

Pánský šatník

Šatník muže je mnohdy místem, kde zavládl a přetrvává chaos. Mnohdy do té doby než toto místo vezme pod svou ochranu žena. Pokud máte doma muže, který ani neví, ve kterém šuplíku nebo skříňce má spodní prádlo, tak nejspíš bojujete s tím, že si spodní prádlo ani sám nekoupí. Ulehčete mu tuto, pro muže mnohdy zbytečnou činnost a kupte mu spodní prádlo vy.

 

Jak muže inspirovat k nákupu

Většina mužů si oblíbí určitý střih, barvu a styl spodního prádla a pak mají tendenci tento kousek nosit až do úplného roztrhání. Naučte svého muže nakupovat spodní prádlo přes internet. Zdůrazněte mu výhody internetového obchodu se spodním prádlem, připomeňte kvalitu značky Andrie a vyzdvihněte další výhody nákupu z pohodlí domova a možná vás muž překvapí svým zájmem.

 

Vytřiďte staré kousky

Prvním krokem, jak vylepšit pánský šatník a vybrat vhodné spodní prádlo je třídění, úklid, zbavení se starých kusů a vytvoření tak místa pro nové kousky. Nekompromisně vyhoďte spodní prádlo, které na sobě váš protějšek neměl minimálně půl roku, pokud má prádlo díry, je seprané, má vydřená místa a vypadá jako cár látky.

Nakupte nové spodní prádlo

Po vyklizení starých a obnošených kousků prádla vám vzniklo spoustu prostoru v zásuvce. Naplňte ji kvalitním a skvěle padnoucím prádlem. Zamyslete se, jaký druh prádla má váš partner nejraději a podle toho mu nakupte.

Ideální volbou a nejoblíbenějším kouskem pánského spodního prádla jsou bavlněné trenýrky. Váš partner ocení volnost v kalhotách, multifunkčnost prádla, které může nosit také na spaní a zároveň skutečnost, že trenýrky patří v současnosti opět mezi trendy zboží.

 

Jak vybrat vhodné trenýrky

Bavlněné trenýrky by měly být hlavně pohodlné při každodenním nošení. Trenýrky se vyznačují volným střihem, který mužům poskytuje dostatek prostoru a volnosti. Oblíbené jsou obrázkové trenýrky, trenýrky s geometrickými vzory nebo popřípadě jednobarevné trenýrky. Výhodou trenýrek je tedy maximální pohodlí a neomezený pohyb. Jsou vhodné pod volnější oblečení a často mají na nohavicích rozparky pro ještě větší komfort a pohodlí. Samozřejmostí je poklopec s rozepínáním na dva knoflíčky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.