Jak vybrat nejvhodnější erotickou pomůcku

Přemýšlíte nad ideálním vánočním dárkem a nevíte si rady? Darujte rozkoš a slast. Spousta lidí se stydí koupit si erotickou pomůcku, přitom je nejlepším způsobem, jak poznat sám sebe a užít si uspokojení na maximum. Inspirujte se podle čeho vybírat.

Jak vybrat nejvhodnější erotickou pomůcku

Upřesněte výběr

V první řadě se rozhodněte, zda kupujete erotickou pomůcku pro sebe, pro svůj protějšek nebo třeba pro kamarádku. V každém případě byste o obdarovaném měli alespoň něco vědět, jen tak vyberete dobře a uděláte druhému radost. Pokud vybíráte erotickou hračku pro sebe, nebojte se experimentovat a vyzkoušejte klidně pikantnější novinky.

 

K čemu slouží

Erotická pomůcka má za úkol zpestřit sexuální život, oživit milostné hrátky a navodit intenzivní pocit rozkoše. V některých případech může erotická hračka vylepšit vztah a příjemně nabourat již zaběhlé stereotypy.

 

Jakou hračku zvolit pro pár

Mezi neoblíbenější hračky pro pár patří například erekční kroužky, které mužům pomáhají oddálit ejakulaci tak, aby byla partnerka delší dobu drážděna a mohla tak dosáhnout orgasmu ještě před nebo zároveň s partnerem. Erekční kroužky se vyrábí v různých tvarech, velikostech a mnohé z nich dráždí také klitoris ženy. Vyzkoušet můžete také vibrační kroužky, které zajistí vzrušení oběma a nemusíte se bát ani masážních olejů, které jsou ideální při milostné předehře.

 

Hračky pro ženy

Pokud vybíráte erotickou pomůcku pro ženu, ověřenou a stále oblíbenou klasikou je jisto jistě vibrátor. V současné době si můžete vybrat vibrační, nevibrační, silikonový, gelový nebo jakýkoliv jiný druh vibrátoru, popřípadě můžete sáhnout po realistickém dildu. Velká část těchto erotických hraček dokáže velmi věrně napodobit mužský penis. Existují také moderní tvary vibrátorů, které se mohou pyšnit nejen rozšířenými funkcemi, ale také ojedinělým designem. Ženám udělají radost také Venušiny kuličky, které neslouží jen k vzrušení, ale zároveň se s nimi posilují vaginální a pánevní svaly, díky kterým se stává milostný akt intenzivnějším.

 

Hračky pro muže

Výběr erotických hraček pro muže také nemusí být nic těžkého. Zajímejte se o to, co má váš partner rád a čím byste mu splnily tajné přání. Ať už se jedná o anální hračky, umělé vagíny nebo třeba vakuové pumpy, věřte, že váš protějšek ocení nápaditost, originalitu a chuť zkoušet nové věci. Velké množství mužů ocení také erotické prádlo, které jim samy ženy předvedou. Pokud přemýšlíte nad erotickým dárkem pro kamaráda nebo třeba kolegu z práce, tak vyberte erotické dárky, které pobaví. Darovat můžete například svítící kondomy, antistresové prso nebo třeba erotickou hru.

Ať už tedy vyberete jakýkoliv erotický dárek, vždy myslete na to, aby udělal radost především obdarovanému. Nezapomeňte na vhodné balení, a abyste své blízké nepřivedli do rozpaků, klidně jim k dárku připište, ať se nebojí experimentovat a zažívat ve svém životě nová dobrodružství.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.