Jak mít krásné a zdravé vlasy díky doplňkům Orava

Mít nádhernou hřívu a krásné lesklé vlasy je snem každé ženy. Kvalitní a hezky upravené vlasy nám přidávají na atraktivitě a cítíme se díky nim mnohem lépe. Ne všem však příroda nadělila stejně. Nemusíte ale zoufat! Dnes vám dáme pár tipů, jak získat kvalitní, krásné a vitální vlasy, za které se nemusíte stydět nebo je schovávat pod čepici! A to díky společnosti Orava, která nabízí skvělé vlasové nástroje pro úpravu vlasů.

Jak mít krásné a zdravé vlasy díky doplňkům Orava

S péčí začněte už ve vaně

Správná péče o vlasy, to znamená pestrou stravu a tedy výživu pro tělo, avšak stejně důležitá je i vnější péče. A právě tu můžete začít už ve vaně či sprše. Vlasy si umývejte tak, jak vidíte, že to vaše vlasy vyžadují. Rychle se vám vlasy mastí? Pak je klidně myjte každý den, myslete ale na kvalitní přípravky, které nevysušují pokožku hlavy. Aby se vaše vlasy neničily a správně rostly, myjte je ne v předklonu, jak má mnoho lidí špatně zafixováno, ale ve vzpřímené poloze, tedy ideálně ve sprše. Vlasy si myjte příjemně vlažnou vodou a po každém mytí použijte kondicionér, který vlas uzavře.

img

Kvalitní styling s vlasovými pomocníky Orava

Po mytí vlasů následuje jejich vysoušení a styling. K tomu využívejte pouze kvalitní elektrické pomocníky, kteří nebudou vaše vlasy zbytečně přesušovat. Mezi takové můžeme určitě zařadit vlasové pomocníky značky Orava. Ta nabízí kvalitní fény, žehličky na vlasy i vysoušecí kartáče na vlasy. Například fén s ionizátorem Orava HD-403 eliminuje poškozování vlasů během fénování, jelikož je opatřen speciálními ionty, které vašim vlasům dodávají větší objem, hladkost a hebkost vlasů, vlasy jsou také krásně lesklé a zdravé.

Fén s ionizátorem HD 403 má provedení se sklopnou rukojetí. To oceníte především na cestách, kde vám fén nezabere moc místa v zavazadle. Fén HD-403 Orava má klasicky 2 rychlosti a je opatřen mřížkou z keramického materiálu, která lépe koncentruje teplo pro lepší vysoušení vlasů.

Jsou vaše vlasy nezkrotné a stále se vlní? Pak je dokonale narovná pouze žehlička na vlasy Orava ZV-204. Žehlička na vlasy Orava je lehká a kompaktní, vzít si ji s sebou můžete úplně kamkoliv! Za pár minut se zvládne nahřát až na 205 stupňů Celsia, má tenké destičky s turmalinovým povrchem a pyšní se funkcí Ionizace, díky které budou vaše vlasy krásnější a zdravější. S žehličkou na vlasy Orava ZV-204 se vám už nikdy nestane nepříjemnost s elektrizujícími vlasy. Výhodou je také kabel s otočnou koncovkou. Teploty žehličky na vlasy Orava si můžete libovolně měnit. Pokud preferujete nižší teplotu, můžete si ji na žehličce lehce nastavit.

Líbí se vám doplňky pro úpravu vlasů od Orava? Mohou být vaše na internetovém obchodě www.orava.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.