Hledáte ideální zatravňovací dlaždice? Pak se s betonem rozlučte

Chodníky, cestičky či parkovací nebo příjezdová místa na vaší zahradě si zaslouží lepší a estetičtější ochranu než jakou představuje pouhé vysypání štěrkem. Zatravňovací dlaždice vám v tomto ohledu mohou poskytnout mnohem lepší službu. Musíte je však vybrat správně.

Hledáte ideální zatravňovací dlaždice? Pak se s betonem rozlučte

Ptali jste se někdy, proč je tráva v betonových dlaždicích obvykle nažloutlá a povadlá? Důvodem jsou jejich dobré absorpční vlastnosti, které okrádají rostlinky uvnitř o tolik potřebnou a ceněnou vláhu. S tím souvisí i špatná odolnost vůči povětrnostním podmínkám a rychlá změna vzhledu, která vaší zahradě na kráse rozhodně nepřidá.

 

Plastové zatravňovací dlaždice jsou po všech stránkách praktičtější

Zelené plastové tvárnice zapadnou do konceptu vaší zahrady či dvorku mnohem lépe. Speciální vysoce pevnostní plast se pak postará o dlouhodobou odolnost a trvanlivost takového řešení. Bez potíží odolá všem rozmarům našeho proměnlivého podnebí, a to včetně UV záření.

A při stejné či dokonce vyšší pevnosti a materiálové stabilitě nabízí zatravňovací dlažba výrazně větší prostor vhodný pro zatravnění, takže svým uživatelům nabízejí skutečně jedinečný a exkluzivní výsledný vzhled.

Německá preciznost i na vaší zahradě

Vyzkoušejte třeba důmyslný zatravňovací systém od německých specialistů z firmy Guttagarden. Dá se použít všude tam, kde trávník trpí příliš intenzivním pohybem osob nebo vozidel. Zabraňuje pohybům půdy, zlepšuje schůdnost terénu a samozřejmě oceníte i její jedinečný vzhled. Jeho položení zvládnete snadno a rychle i svépomocí a na svém místě bude zaručeně držet díky použití protiskluzových výčnělků a fixačních hrotů. A zakoupit můžete i nejrůznější doplňky – třeba plastový obrubník, který vaše díl dokonale ukončí.

Zatravňovací dlaždice Guttagarden a další doplňky pro dům a zahradu za ty nejlepší ceny najdete v e-shopu www.nejlevnejsipolykarbonat.cz. Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků i vy!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.