Exotická dovolená je stále oblíbenější

Hledáte svou dovolenou snů? Pokud v ní hrají hlavní roli příjemně prosluněné pláže, míchané drinky, palmy a špetka adrenalinu, určitě se vám zalíbí naše exotické tipy na zájezdy, které vám poradí, na co se můžete v konkrétní destinaci těšit.

Exotická dovolená je stále oblíbenější

Na Kubu za doutníky a rumem

V souostroví Velkých Antil zřejmě neexistuje krásnější ostrov, než právě Kuba. Tato perla Karibiku vás potěší bělostnými plážemi i divokou tropickou džunglí ve vnitrozemí. Dokáže nabídnout korálové útesy i historické památky, třeba ve městech Havana nebo Santiago de Cuba, z nichž mnohé má pod svou ochranou i UNESCO. Rum i doutníky v prvotřídní kvalitě tu koupíte doslova za pár korun, ale pamatujte si, že do země vás nepustí bez uzavřené pojistky.

 

Maledivy zvou do ráje na zemi

Bělostné pláže omývané tyrkysových mořem a obklopené svěží zelení palem – to jsou Maledivy! Umí okouzlit profesionální i amatérské potápěče a poskytnout svým návštěvníkům maximální možný komfort v podobě luxusních resortů, které na jednom místě nabízejí vše, co je k dokonalé dovolené třeba – od skvělého jídla, přes wellness aktivity až po vodní sporty.

 

Cenové dostupná dovolená s báječnými zážitky

Spojené arabské emiráty jsou jako země vyhlášené minimální kriminalitou. Ale ohromí vás i v mnoha dalších ohledech. Tento symbol luxusu uprostřed pouště charakterizují především obří mrakodrapy, umělé ostrovy, zlato a špičková elektronika. A pokud jste někdy slyšeli o lyžařské sjezdovce uprostřed nákupního centra, tak to bylo právě v Mall of the Emirates v Dubaji. Dovolená tady je zkrátka plná překvapení.

 

Do země slonů a pestrých chutí

Na závěr jsme si nechali zemi úsměvů, protkanou přenádhernou přírodou, obdivuhodnými památkami a především báječnými lidmi. Thajsko přivítá každého turistu s otevřenou náručí. A během jedné dovolené toho stihnete opravdu hodně. Líbila by se vám třeba projížďka na slonech, občerstvení v tradiční restauraci, návštěva buddhistického chrámu během náboženského obřadu nebo báječně uvolňující thajská masáž? A to je jen malá část lákadel, které vám tato jedinečná země může nabídnout. Tady zkrátka skočíte do exotiky rovnýma nohama, tak proč to nevyzkoušet?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.