Harmonie nábytkového idealismu i ve vašem domově, stihněte to do Vánoc

Harmonie nábytkového idealismu i ve vašem domově, stihněte to do Vánoc

V aktuálně probíhajícím předvánočním období je celkem obtížné vyznat se v bohaté nabídce. Uvažujete, jak úplně nejlépe ukojit návštěvu během svátků, a přitom prahnete po co nejmenším shonu. Vánoce jsou obdobím klidu a pohody.

Budete se nakonec divit, ale ani jeden dárek nedokáže zajistit kýžené pohodlí, které přichází teprve  až s dokonale čistým prostředím. To se stává nejdůležitějším aspektem celkového dojmu z prostředí, ve kterém své hosty vítáte.

V obývacím prostoru sehrává hlavní úlohu zakoupená sedací souprava. Místo, kam vaši blízcí usednou ke sváteční rozpravě. Kde se ochutnává napečené cukroví a sdílí se zážitky uplynulého roku.

Pokud v dohledné době plánujete nákup skutečně kvalitní pohovky, tak tento krok už neodsouvejte? Právě v tuto chvíli máte skvělou příležitost získat sedačku za skvělých podmínek a mít ty nejhezčí svátky plné radosti a harmonie.

Pokud zvýhodněné nákupy patří do vašeho stylu, zamiřte v prosinci do prodejen proslulé společnosti Natuzzi Italia, kde si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Akce „Get Harmony NOW!“ probíhá až do celkového vyprodání všech skladových zásob.

Nejoblíbenější sedací souprava typu Herman dokáže zlákat každého, kdo k vám vstoupí na návštěvu. Tento designově propracovaný model korespondující současné trendy, jehož boky a záď zdobí půvabné kovové podpěry ve tvaru připomínající ploutve, je nyní v nabídce i v provedení oblíbené bílé kůže.

Potrpíte si raději na sníženém a hlubším způsobu posezení? Pohovka zvaná Preludio tyto podmínky splňuje. Stylové kovové nohy jsou zhotovené z lesklého chromu. Prodává se rovněž v bílé kůži, která sedačce vdechuje nezaměnitelný půvab.

Pokud spadáte do skupiny lidí konzervativnější povahy, určitě máte rádi světlý tip kůži a umíte ocenit přítomné polohovací funkce. Pohovka Balance vás o tom bezesporu přesvědčí během okamžiku. Použité nohy má vyrobené z ušlechtilého dřeva wenge a dá se elektricky polohovat dle skutečných požadavků majitele.

Pohovka Quadro ve světlém provedení skvělou volbou pro každého. Jedná se o současný typ rohové sestavy ve vzdušnějším provedení. Polohovací podhlavníky a podmanivé chromové nohy skvěle doplňují lukrativní stylizaci.

Stejně podmanivá je i pohovka značky Plié. Sestavu tvoří dvojsed a trojsed. Potahovým materiálem je kvalitní kůží velbloudího charakteru s jakoby do prostoru vytaženými područkami. Disponuje vítaným relaxačním mechanismem a bederním polštářkem pro ucelený komfort užívání. Tyto skvělé atributy pak předesílají dokonalé pohodlí pro celou vaší rodinu.

Všechny výše uvedené druhy pohovek zasazení do bohaté nabídky společnosti Natuzzi aktuálně objednáte s možností okamžitého odběru se skvělou slevou 30 %. Získáte tak jedinečnou možnost zakoupení precizně zpracovaných pohovek s kvalitním ručním prošitím. Nechybí ani důležitá možnost cílení na vámi oblíbený druh kůží. Společnost s názvem Natuzzi Italia se ve světě svými výrobky z kůže okamžitě proslavila. Díky pečlivé volbě a modernímu zpracování pod taktovkou majitele, pana Pasquale Natuzziho, se firma stala nábytkářským lídrem, a tuto vybojovanou pozici si drží už několik desítek let.

Ten, kdo uvažuje i nad životností nábytku, rozhodně neprohloupí, jelikož dlouholetá výdrž a celkově usnadněná údržba těchto sedaček je již proslulá. Blížící se vánoční svátky vám tak mohou stále přinést potěšení, které se ve vašem domě udrží po celou řadu let.

www.natuzzi.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.