Fešné doplňky pro ženy na motorkách

Fešné doplňky pro ženy na motorkách

Mnoho žen má slabost pro výkonné stroje na dvou kolech, málokterá nepřisedne, když se jí naskytne ta příležitost. Speciálně pro ženy motorkářky tu dnes máme zajímavou nabídku doplňků, které její sklony jezdit ještě podtrhnout. Jsou jimi například helmy na motorku, kožené bundy, kalhoty a další prvky moto oblečení. 

 

Helmy na motorku

Základním prvkem pro každou správnou motorkářku je helma, bez které je jízda dokonce zakázána. Máte možnost vybírat mezi desítkami variant helm. Pokud se Vám nelíbí klasické jednobarevné helmy bez nápadu, jistě Vás nadchnou netradiční doplňky, kterými helmu nezaměnitelně zvýrazníte. Co takhle napasovat na helmu na motorku králičí uši nebo ďábelské rohy? Pozná Vás každý, budete nepřehlédnutelná!

 

www.bike-in.czwww.bike-in.cz

 

Moto oblečení pro každou ženu

Z dalšího moto oblečení sem samozřejmě patří kožené bundy, kalhoty, rukavice, boty a doporučené chrániče. Výběr je opravdu široký, o čemž se máte možnost přesvědčit sami na oficiálních stránkách společnosti Bike-in. Více informací o helmách na motorku a moto oblečení naleznete na www.bike-in.cz.

 

www.bike-in.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.