Dřevěné domečky pro panenky nikdy nebyly hezčí

Dřevěné domečky pro panenky nikdy nebyly hezčí
Každá malá slečna touží po krásném domečku pro své panenky. Saruman CZ vám nyní pomůže tento sen malým slečnám splnit. Podívejte se nabídku skvělých dřevěných domečků…
 
 
 
Barvy a funkce hrají prim
Saruman CZ nabízí hned několik druhů dřevěných domečků pro panenky. Všechny domečky se vyznačují skvělým barevným provedením, precizním zpracováním a mají samozřejmě soustu vychytávek, bez kterého se hraní s panenkami prostě neobejde.
 
Prosím, vyberte si…
V nabídce je například  domeček pro panenky – Letní Vila. Tento domeček je výjimečný tím, že jeho vnitřní stěny jsou potaženy speciální látkou, na kterou je možné připevnit magnety a to v kterémkoliv místě. Malé slečny tak mohou svým panenkám připravit nové bydlení každý den. Svou barevností a velikostí také zaručeně zaujme i dřevěný domeček pro panenky De Luxe – tento domek je totiž skutečně obrovský, takže se do něho vejde sousta panenek. Jeho rozměry jsou  80 x 56 cm. Pokud má vaše malá ráda barvy, určitě u ní zabodujete s domečkem jménem Stefi. Tento dřevěný domek má například i výtah a je dodáván spolu se sadou nábytku – prostě dokonalost sama. 
www.saruman.cz www.saruman.cz
Doplňky všech druhů
Stejně tak jako do domácnosti, je i do dřevěného domečku neustále co kupovat. Proto Saruman CZ nabízí i veškeré příslušenství v podobě nábytku. Koupit můžete třeba krásnou kuchyňku, sedací soupravu a mnohem více. V nabídce jsou samozřejmě i různé druhy panenek a dokonce i celá rodina!
 
Ráj dřevěných domečků najdete na www.saruman.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.