Dopřejte svým vlasům krásnou barvu!

Dopřejte svým vlasům krásnou barvu!
Krásné vlasy – která žena by je nechtěla. Pokud chcete mít konečně dokonalou hřívu, vsaďte na kvalitní barvu na vlasy. Pro ni nemusíte chodit do drahých kadeřnictví a utrácet nehorázné částky…
 
Doma vše hravě zvládnete
Málokterá žena má štěstí, že má od přírody nádherné vlasy. Už jim ale nemusíte závidět. Řešení, jak získat krásu pro vaše vlasy, nabízí specializovaný internetový obchod bellitia.cz. Najdete zde plno inspirace a především širokou nabídku speciálních barev na vlasy, které jsou určeny pro domácí barvení.
Vyberte si…
Vlasy potřebují ke svému růstu ty správné látky. Pokud je nemají, často se lámou a mají nevzhlednou barvu. Proto je velmi důležité starat se o to, čím své vlasy myjete nebo barvíte. Chemie vlasům rozhodně neprospěje. Vsaďte raději na přírodu a její sílu – právě to najdete ve špičkových barvách na vlasy SANOTINT CLASSIC. Na bellitia.cz na vás čeká nabídka 30 různých odstínů za skvělou cenu.
 www.bellitia.cz
Speciální složení
Barvy na vlasy značky SANOTINT CLASSIC jsou účinné především díky jejich jedinečnému složení. Obsahují totiž výtažek ze zlatého prosa a jsou bohaté na kyselinu křemičitou, což jsou důležité prvky pro ochranu vlasů. Barvy na vlasy SANOTINT CLASSIC obsahují také biotin a kalcium-pantothenát – dvě výživné a obnovující složky, které dodají vlasům přirozenou krásu! Barvy na vlasy také neobsahují čpavek a jsou bez parabenů! Navíc, pokud si nebudete moci vybrat ani jeden z nabízených odstínů, můžete si svůj vlastní namíchat. Stačí si vybrat minimálně dvě barvy a pustit se do díla.
 
Namíchejte si, kolik potřebujete
Určitě vás potěší také uzavíratelné balení těchto barev na vlasy. Pokud potřebujete překrýt pouze šediny nebo obarvit melíry, můžete si namíchat potřebné množství a zbytek barvy nechat na později. Je to prostě paráda!
 
Kompletní nabídku špičkových barev na vlasy SANOTINT CLASSIC najdete na bellitia.cz 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.