Domácí pracovna jako vánoční dárek – proč ne?

Také máte doma šikulu, který rád pracuje z domu? Na tom by nebylo nic špatného, pokud by spolu s tím nepřinášel domů také hromady lejster a dalších nezbytností, které se poté válejí všude možně. Přestaňte se rozčilovat nad rozházenými papíry a riskovat své zdraví při přeskakování hory dokumentů ležících uprostřed obývacího pokoje. Využijte blížící se Vánoce a dejte svému drahému jeho prostor pěkně do pořádku.

Domácí pracovna jako vánoční dárek – proč ne?

Nepraktický kout změňte v úložný poklad

Kancelářský stůl je faraonem každé domácí pracovny a zásuvkové kancelářské kontejnery by měly být jeho vezírem. Vyrábí se v mnoha provedeních a lze je tak snadno sladit s jakýmkoliv interiérem. Mohou mít police, šuplíky nebo kombinovat obojí.

V domácnostech s malými zvídavými dětmi oceníte jistě uzamykatelné šuplíky nebo posuvná dvířka. Šikovně zvolený model v adekvátní výšce pak může posloužit třeba jako prostor pro odkládání kávy, která se tak v případě karambolu hned nerozlije do klávesnice. Velkoryse řešené rozměry horní desky pak šikovně rozšíří dostupný pracovní prostor o několik decimetrů, ale i více. Takový model je ideální pro home office zaměstnance, kteří se neustále potýkají s nedostatkem místa a materiály jim ze stolu mnohdy doslova přetékají.

Náš tip: Do domácnosti se určitě vyplatí pořídit kancelářské kontejnery opatřené praktickými kolečky. Mohou se tak jednoduše stěhovat se svým majitelem a vy budete mít navíc jednodušší situaci při úklidu.

Dbejte navíc o jeho zdraví

Jedna nebo dvě skříňky převázané sváteční stuhou ale mohou pod vánočním stromečkem působit docela osaměle. Když už jste v tom zařizování domácí pracovny, vezměte si na paškál i její třetí nejdůležitější část – židli. Pokud máte jen trochu podezření, že vaše domácí kancelářské křeslo už tak úplně nesplňuje všechny zdravotní a funkční nároky, poohlédněte se po novém.

Darujete tak pod stromeček zdraví v tom správném slova smyslu a ještě si navíc všechno můžete dát do nákladů, pokud také podnikáte. No nezní to přímo báječně?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.