Dlouhé sexy vlasy za 5 minut

Chystáte svatbu a přemýšlíte jaký účes Vám bude moci kadeřnice vytvořit, když máte vlasy jemné / bez objemu / krátké apod.? Sáhněte po vychytávkách moderní doby a nechte si vlasy na den D prodloužit a zahustit!

Dlouhé sexy vlasy za 5 minut

 

Na výběr máte hned z celé řady příčesků. Nejpopulárnějším příčeskem do účesů jsou clip in vlasy. Clip in si snadno připnete během několika málo minut a rázem budete mít délku i hustotu svých snů a žádný účes už pro Vás nebude nereálný. Jste-li fanynkou jednoduchých culíků, pak by Vás mohl zaujmout clip in cop. Ten se vyrábí ze 100% lidských vlasů a 100% japonského kanekalonu. Kanekalon je vysoce kvalitní syntetický materiál, který je téměř k nerozeznání od pravých vlasů. Za nižších teplot jej můžete bez problémů i kulmovat či žehlit, další jeho vlastností je zachování tvaru, co mu dáte tepelnou úpravou, a výhodou je, že se netřepí v koncích.

Díky příčeskům můžete mít vlasy nejen delší a hustší, ale můžete je oživit i jiným odstínem. Pryč jsou časy, kdy bylo nutné pro změnu barvy zasahovat do struktury vlasů. Dnes si můžete aplikovat několik pramenů ve Vámi zvoleném odstínu a mít tak každý den jiný melírek. Dokonce ani když zatoužíte po ofině, není nutné vlasy zkracovat. Právě naopak, stačí si ofinu přiklapnout a jakmile Vás přestane bavit, tak ji zase odepnete. Už nikdy si tak nebudete muset zoufat nad ustřiženými prameny, které budou dlouhou dobu dorůstat.

Patříte mezi ty jedince, kteří nechtějí každý den u zrcadla trávit příliš času navíc a přesto byste ráda měla delší vlasy? Zvolte permanentní metodu prodloužení vlasů TAPE IN…Spoje u tape in metody jsou ploché a ohebné, proto prakticky ani neucítíte, že máte na hlavě cokoliv cizího. Pro věrohodný výsledek zpravidla stačí jedna sada o 40ti pramíncích.

Udělejte radost sobě i svému partnerovi a pořiďte si dlouhou sexy hřívu!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.