Dita nabízí českou kvalitu!

Dita nabízí českou kvalitu!
Není nad tradiční české výrobky. Pokud i vy hledáte kvalitu, podívejte se na nabídku společnosti Dita, která již po mnoho let nabízí především prvotřídní textil. 
 
 
Nabídka produktů je široká
Dita výrobní družstvo invalidů pro své zákazníky připravila široký sortiment textilních produktů. V jejich nabídce naleznete kromě dětského a kojeneckého zboží také prošívané přikrývky a polštáře. Připraven je pro vás široký výběr polštářů a přikrývek ve čtyřech základních provedeních – Comfort, Exklusive, Roayl a Outlast®. Výplň přikrývek tvoří polystyrénové rouno s různým podílem dutých vláken. Kvalitu naleznete i u polštářů. Jejich výplň tvoří kuličkové polyesterové rouno. Díky těmto výplním se vám bude spát jako v bavlnce. 
 
http://www.dita-angel.czwww.dita-angel.cz
 
Pyžama, župany i pracovní oděvy na zakázku 
Další specialitou společnosti je výroba kvalitních pyžam a měkoučkých županů. U Dity navíc seženete i různé druhy pracovních oděvů zejména pro hotely nebo nemocnice. Pro tyto zákazníky je připravena i široká nabídka lůžkovin nebo ubrusů. 
 
Děti mají přednost 
Společnost Dita myslí ale především na ty nejmenší. Pro děti jsou připraveny kvalitní fusaky, podložky, přikrývky, zavinovačky, polštáře a mnoho dalšího značky Little Angel®. V nabídce naleznete i široký výběr funkčního oblečení pro děti.Oblečení pro děti je vyrobeno pouze z kvalitních materiálů, např. příjemného a hřejivého materiálu Welsoft, fleece, biobavlna, apod. Často používaný  je především termoregulační materiál Outlast®. 
 
http://www.dita-angel.czwww.dita-angel.cz
 
 
Myslete na své zdravé spaní a na zdravé spaní vašich dětí. Podívejte na nabídku společnosti Dita na www.littleangel.cz .
 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.