Díky docházkovému systému budete mít dokonalý přehled!

Díky docházkovému systému budete mít dokonalý přehled!

Dávno odzvonilo dobám, kdy se docházka dětí do mateřské školky, jeslí nebo volnočasového kroužku psala na papír. V současné době je daleko pohodlnější využívat speciální docházkový systém, který vám v mnohém ušetří práci. Ten dokáže sdružovat informace o dětech, sleduje zaplacené školkovné a hlídá docházku dětí. Umí toho ale mnohem více!

 

Šikovný pomocník, který většinu práce odvede za vás

Docházkový systém Dignus ocení nejen mateřské školky, jesličky, volnočasové kroužky nebo jiná sdružení, která potřebují vést evidenci docházky dětí a případně provádět i měsíční výpisy. Dokáže plnohodnotně nahradit klasickou papírovou docházku, která byla mnohdy nepřehledná a její zapisování si vyžadovalo spoustu úsilí i pečlivosti. Dignus je speciálně navržený tak, aby uživatelům nabídl přehled nejen o docházce, ale aby zároveň sdružoval důležité informace o dětech či jejich rodičích, pohlídal zaplacené školkovné a zaznamenával i další potřebné údaje.

 

Školkovné i docházku budete mít odteď v pořádku

Potřebujete-li si vést přesné záznamy o docházce dětí a to včetně exportu výstupu o délce pobytu, pak je docházkový systém Dignus přesně to, co hledáte. Záznam o docházce zapisuje včetně všech potřebných údajů – jako například datu, jménu a příjemní dítěte, času příchodu i času odchodu. O všech důležitých údajích tak budete mít dokonalý přehled a v případě, kdy je budete chtít předat kolegovi, stačí je jednoduše vytisknout.

 

Ovládání je opravdu jednoduché

Docházkový systém Dignus je natolik moderní, že jej lze ovládat například i z chytrého mobilního telefonu. V jeho prostředí se zorientujete velmi rychle a naučíte se jej ovládat během pár minut – opravdu nic na tom není a zvládne to každý. Dignus za vás kompletně a veškerou kontrolou vyplní podklady k monitorovací zprávě a zkontroluje, že máte veškeré provozní parametry v pořádku.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.