Darujte pod stromeček slunečný Jadran

Až se léto zeptá, co jsi dělal v zimě, bude eso v rukávu. Z průzkumu veřejného mínění vyplývá, že není lepšího dárku pod vánoční stromeček, než darování zážitku. V 98% bude z voucheru na dovolenou v Chorvatsku nadšená celá rodina nebo můžete vyrazit s kamarádkou a těšit se na dámskou jízdu.

Darujte pod stromeček slunečný Jadran

Všudepřítomná vůně levandule, šumivé šplouchání vlnek nejslanějšího moře na kontinentu, nejdelšího průměrná doba slunečního svitu v Evropě. Kombinace vzpomínek a fantazie probudí dovolenkový chtíč i v největším skeptikovi. Koupit zájezd s předstihem se jednoznačně vyplatí. Ceny nabízených pobytů, zejména v termínech mimo hlavní sezónu, jsou srovnatelné s nabídkami last minute, tedy inzerovanými na poslední chvíli. Stejně tak mějme na paměti, že poptávka převyšuje nabídku povětšinou v letoviscích střední Dalmácie, přestože díky velkému zájmu své ceny uměle šponují.

Největší nápor milovníků slunce a moře každoročně zažívá Makarská riviéra. Ubytování v Chorvatsku od Splitu po Gradac nabízí mnoho rázovitých rozmanitostí. Nejznámější městečko Makarska je středobodem vesmíru bodrých korzárů a pěstitelů olivovníků. Jeho význam v rámci turismu však bývá uměle přeceňován. Stále zvučnější jméno má v hodnocení turistů původně rybářská vesnice Tučepi, vzdálená od Makarské pouhých 5 kilometrů. Pláže v Tučepi patří k nejkrásnějším v Chorvatsku, a proto se sem sjíždí smetánka z celé Evropy.

Pokud se vydáváme na dovolenou s celou rodinou, budou se hodit i tipy, kde ušetřit a mít tak možnost si volno užít ještě o kousek více. Velmi oblíbeným cílem rodin s malými dětmi je destinace Promajna. Působí zcela kontrastně oproti nedalekému městysu Baška Voda. Promajna je dokonalé místo pro klidnou dovolenou, v Bašce pak najde vyžití generace diskoték, nočních show a nevázaných flirtů. Opomenout nesmíme letovisko Gradac, které leží na samotném konci téměř osmdesátikilometrové riviéry. Pobřežní gradacká promenáda, lemovaná řadou subtropických palem, zaručuje ničím nerušený výhled na poloostrov Pelješac a ostrov Hvar, který si připisuje prvenství, coby nejnavštěvovanější cíl fakultativních výletů.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.