Chcete ušetřit s každým online nákupem? Zkuste cashback

V dnešní době není nakupování přes internet ničím novým. Je to pohodlné, nemusíte čekat ve frontách a máte rozhodně větší výběr. Je tu ale i další velká výhoda. Jednoduše si vybere zboží v e-shopu, zaplatíte za něj a obchodník vám na oplátku pár procent z ceny vrátí, stručně řečeno, odmění vás za váš nákup. Pokud nevěříte, navštivte cashbackové portály, díky nim to není nic nemožného.

Chcete ušetřit s každým online nákupem? Zkuste cashback

Jak cashback funguje?

Cashbackové portály pracují na principu provizního prodeje. Polopaticky řečeno shání zákazníky internetovým obchodům, tedy vás. A nejen oni, ale i vy sami na tom vyděláváte. Za každý váš nákup v e-shopu inkasují provozovatelé cashbacku provizi, o kterou se pak s vámi rozdělí. Pokud chcete cashback využít, musíte udělat jen jedno, a to zaregistrovat se na některém z portálů poskytující právě tuto možnost. Zkuste například portál tipli.cz, který nabízí nejvyšší cashback na českém trhu. A poté už můžete nakupovat a šetřit zároveň. Stačí si jen vybrat z nabídky internetových obchodů, které spolupracují s cashback portálem, objednat si zboží a pak si jen počkáte na odměnu za váš nákup. Tím, že na prodejní stránku e-shopu přejdete přes cashbackový portál, se požadavek na vrácenou částku zaeviduje ve vašem profilu a do 2 až 3 pracovních dnů bude na váš účet připsána odměna.

 

Kde lze ušetřit?

Většina cashbackových portálů spolupracuje se stovkami nejrůznějších online obchodů. Odměny na vás čekají při nákupu elektroniky, oblečení nebo vybavení domácnosti. Dostanete je i od pojišťoven, bank, poskytovatelů půjček nebo cestovních kanceláří. Nejvyšší cashback nabízí tipli.cz u nákupů přes populární aliExpress.com, kde si lze objednat výrobky z celého světa, vrátí vám 8 % z nákupní ceny. Chcete si pořídit něco pěkného pro sebe nebo koupit někomu dárek a zároveň ušetřit? Zkuste navštívit mall.cz, kde vám vrátí až 4,8 % zpět.
1 odpovědí na "Chcete ušetřit s každým online nákupem? Zkuste cashback"

  1. Majka  Říjen 3, 2017 v 10:30 am

    Hodně jde ušetřit také díky https://slevovykupon.net/ .

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.