Chcete se dozvědět více o síle esenciálních olejů?

Chcete se dozvědět více o síle esenciálních olejů?

Esenciální oleje je jiné označení pro silice. Jedná se o látky, které svou konzistencí připomínají právě olej. Silice jsou vytvářeny rostlinami. Jedná se o tekutinu, do které rostlina vkládá svou největší sílu, používá ji totiž i jako obranu před škůdci. Silice tak obsahují to nejlepší z dané rostliny. Právě proto si esenciální oleje našly cestu do léčitelství. Mohou nabídnout přírodní sílu, která může mít pozitivní vliv na lidský organismus. Pokud se o jejich významu chcete dozvědět více, brzy budete mít jedinečnou šanci.

 

oilVše potřebné se dozvíte na zajímavé přednášce

Jestliže se o sílu přírody zajímáte, rozhodně by vám neměla ujít speciální prezentace Esenciálních olejů terapeutické třídy Young Living. Jedná se o nejpoužívanější oleje pro každý den pro krásu a zdraví. S jejich účinky se nyní můžete seznámit i vy. Objevíte způsob jejich využití a mimo jiné se dozvíte, jak esenciální oleje mohou zlepšit vaše zdraví i psychickou pohodu.

 

Kdy a kde?

Prezentace se bude konat 20.5.2014. Místem konání bude zadní místnost 1. patra prodejny Knihy Dobra. Prodejna se nachází na ulici Celetná 32 na Praze 1. Začátek prezentace bude v 17.30 hodin a trvat bude cca 1 hodinu.

 

Super možnost ochutnávky

Na prezentaci se dozvíte nejen řadu velmi zajímavých informací, ale bude vám nabídnuta i jedinečná možnost ochutnávky. Ochutnat budete moci 15.000 let starou ledovcovou vodu z České Lípy. Jedná se o jednu z nejkvalitnějších na naší planetě!

 

Nenechte si tuto úžasnou příležitost ujít. Kompletní informace najdete ZDE.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.