Bydlet na Praze 3, to je splněný sen všech mladých lidí z menšího města

Bydlet na Praze 3, to je splněný sen všech mladých lidí z menšího města

Praha je stověžatá, najdete v ní mnohem snadněji práci než kdekoliv jinde v ČR a občanská vybavenost si nezadá s moderními evropskými velkoměsty. Snad právě proto sem míří ambiciózní mladí z celé ČR, protože jejich snu o kariéře nic nebrání – a může se stát za pár let žhavou realitou.

Začátky bývají těžké, ale s bydlením ve vlastním, místo drahého nájmu, to bude rozhodně lepší. Hypoteční úvěry mají něco do sebe, už za pět, deset či dvacet let vám bude hezké 2+kk říkat pane. A jednou bude patřit i vašim dětem, půjde zkrátka o váš majetek, na nějž máte nezadatelné právo.

 

Dostatek zeleně, ale také výtečná dopravní dostupnost kamkoliv

Když se řekne byty Praha 3, nejeden znalec tohoto regionu přímo zaplesá. Pod tuto čtvrť spadají třeba Vinohrady nebo Žižkov, Vltava je vzdálena jen pár minut chůze, na šesti a půl kilometrech čtverečních žije na 75 tisíc obyvatel. A snadno se můžete stát jedním z nich, stačí se jen zapojit do zajímavého projektu – bydlení Na Vackově je totiž dostupné nejen těm, kteří zrovna letos dostudovali a získali díky praxi během studií zajímavou práci v našem hlavním městě.

 

Občanská vybavenost doslova bere dech, tím to však ještě nekončí

Pár zajímavostí o Praze 3? Tak třeba, lokalita Na Vackově nabízí nejen klidné bydlení, ale i poměrně dost snadnou dostupnost centra města. Vše tedy bude doslova při ruce, žádné dlouhé cesty autem nebo metrem. Vlastně, auto ani není nutné, minimálně ne každý den.

Do kina, parku nebo třeba na Vítkov to budete mít jen pár minut. Nákupy se vyřeší stejně snadno jako kultura nebo dětské zájmové kroužky. Hypotéku na byt v Praze můžete získat za zajímavých podmínek, rozhodně neplatí, že zlatá doba podobných úvěrů už dávno minula. Stačí se totiž jen dobře rozhlížet kolem sebe…
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.