Buďte trendy – užíjte si dovolenou pod rozhlednou

Dovolte nám, vás seznámit s internetovým projektem nesoucí název Dovolená pod rozhlednou, který se zasluhuje o krásnější prožití volných chvil s vaší rodinou a přáteli.

Buďte trendy – užíjte si dovolenou pod rozhlednou

Nechte se inspirovat k dovolené

Pojďme se společně podívat na to co se pod pojmem dovolená pod rozhlednou skrývá. Česká republika je doslova protkaná vyvýšenými místy, odkud se majestátně tyčí rozhledny a věže různých velikostí. V posledních letech přibývají i mimořádně populární stezky v korunách stromů, jako je tomu například na Lipně nebo proslulá stezka v oblacích ukrývající se pod ochranou Beskyd. Pokud patříte mezi milovníky rozhleden a rádi se podíváte na místo svého pobytu z ptačí perspektivy, rozhodně si nenechte ujít letošní bohatou inspiraci k výpravám po celém tuzemském kraji..

 

Dovolená s rodinou pod rouškou nebes

Webový portál předesílající bohaté spektrum pobytů a dovolených si dal tu práci a vytipoval nejatraktivnější cíle s ohledem na přítomnost těch nejoblíbenější rozhleden u nás. Podrobnější informace naleznete vždy přímo v popisu každého pobytového místa v sekci tipy a výlety. Rozklikněte přítomný odkaz a ten vás zavede k detailnějšímu chorobopisu dané lokality.

 

Hledáte vhodnou dovolenou i pro svého domácího mazlíčka?

Cestovní kancelář ATIS sjednocujíce velké množství nabídek k pobytům v kratší nebo delší horizontální vlně, na který můžete vzít i svého domácího mazlíčka – Dovolená se psem.

Listujte pouze relevantními nabídkami a zkraťte si tak čas filtrováním těch nevyhovujících. Nadchnete se pro určitý tip pobytu z důvodu překrásného okolí a nízké ceny a zjistite, že pejsek bude muset přečkat u sousedů. Web je založen především na přehledném rozdělení jednotlivých pobytů s ohledem na jejich specifické zaměření. Nejžhavějším trendem se pro tento rok bezesporu stává tzv. dovolená pod rozhlednou.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.