Buďte neodolatelná – luxusní košilky od Astratex

Buďte neodolatelná – luxusní košilky od Astratex

Která žena by netoužila po tom, být neodolatelná v každé situaci. Pokud chcete být krásná a udělat radost svému miláčkovi, rozhodně by vám neměla ujít nabídka luxusních košilek společnosti Astratex.

 

 

 

 

 

Padnou skvěle

Společnosti Astratex připravila široký výběr luxusních košilek rozličných střihů i barev, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů tak, aby si vybrala každá žena. V nabídce jsou například velmi svůdné saténové košilky. Nechybí ani vyzývavé erotické košilky, zajímavé elastické košilky, košilky zdobené vyšíváním nebo krajkou. Zkrátka luxusní košilky pro každou krásnou ženu.

 

tiffanynoemipa

Barvy a střihy

Vybírat můžete luxusní košilky rozličných barev a střihů. Nádherná je například košilka Salome ve žhavé rudé barvě. Košilka je vyrobená z jemného saténu, má košíčky trojúhelníkového tvaru, které jsou zdobené jemným vyšíváním v kombinaci s elastickým tylem. Uprostřed košíčků je ozdobný kamínek. Luxusní je i košilka Jacqueline v jemné růžové. Tato košilka je zdobená šněrováním a krajkou s jemným motivem kvítků. Navíc je dodávána v luxusní krabičce. V kategorii luxusní košilky na vás čeká samozřejmě mnohem více krásných modelů. Stačí si jen vybrat.

 

salomejaquelibne

 

Potěší i cena

Luxusní košilky od Astratex můžete mít za skvělou cenu. Cena luxusních košilek začíná již na 599Kč a to je cena, kterou jinde budete hledat jen těžko.

 

Buďte neodolatelná. Luxusní košilky najdete na www.astratex.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.