Buď chlap aneb plesová sezóna se blíží – co na sebe?

Faux pas se při společenských událostech nevyhýbají ni mužům, jakkoli se to zdá nemožné. Vždyť pánům přece k dokonalosti stačí sladěné sako a kalhoty. Nebo ne?

Buď chlap aneb plesová sezóna se blíží – co na sebe?

Košile, která padne a nemačká se

Bílá košile s vysokým podílem bavlny je základ. Měla by dobře padnout kolem krku i na břiše. Nebojte se proto sáhnout po slim-fit střizích nebo naopak větších číslech. Vždyť jde i o vaše pohodlí! Nemusíte však zůstat jen u barvy čerstvě napadaného sněhu. IN jsou i pánské košile se vzory nebo atraktivními odstíny prakticky všech barev. Vždy si však pamatujte, že k saku se vzorem (třeba s pruhy či kostkami) se hodí jednobarevná košile a naopak. A stejné je to i u motýlků.

 

Hlavně nebýt za číšníka

Kombinace černého saka a motýlku už je na běžných společenských akcích dávno passé. Je totiž typická pro číšníky, takže pokud nechcete svým hostům, dobrovolně roznášet skleničky se šampaňským, dejte přednost motýlkům v neutrálním nebo naopak pestrobarevném provedení. Práci s vázáním vám usnadní šité motýlky, které stačí jednoduše připevnit a jít.

 

Na detailech záleží

Svůj osobní styl pak neváhejte ukázat na malých doplňcích, jakými jsou například manžetové knoflíčky. Pro plesy a další oficiální příležitosti se hodí modely výrazně lesklé, opatřené kamínky a dalšími ozdobami. Pro dokonalý dojem doporučujeme jejich barvu ladit se šperky (hodinkami, řetízky apod.).

Manžetové knoflíčky lze navíc během večera jednoduše měnit. Rázem díky nim také proměníte konzervativní pracovní oblečení v módní kousek pro příjemný večer. Jde zkrátka o nenáročný zato však po všech stránkách dokonalý doplněk, který dá šanci vašemu skutečnému já.

Zakládáte si na stylovém šatníku, ale nestíháte se orientovat v nejnovějších módních trendech? Nevadí! Navštivte e-shop Budchlap.cz a vyberte si z široké nabídky slušivých a trendy kousků s garancí rychlého doručení a bezplatné výměny oblečení do 14 dnů! Nečekejte, až se vaše partnerka zeptá a připravte se na plesovou sezónu s předstihem!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.