6 tipů pro štíhlejší postavu

6 tipů pro štíhlejší postavu

Trápí vás kilogramy, a snažíte se hubnout? Nejlepším způsobem, jak zhubnout a jak vypadat lépe je začít cvičit a dodržovat zdravý a vyvážený jídelníček. Než však budou vidět první výsledky, tak se naučte své kilogramy navíc chytře zamaskovat. Podívejte se, jak na to.

 

1) Správná velikost oblečení

Důležitým krokem, jak vypadat dobře i přes pár kilogramů navíc je správná volba oblečení. V každém případě by vám oblečení mělo padnout. Pokud si pořídíte menší oblečení, nejenže se v něm nebudete cítit dobře, ale navíc to bude i vidět a věřte, že vidět silnějšího člověka, který má na sobě malé a krátké tričko nebo například bokové kalhoty není nic příjemného. Oblečení by vám mělo sednout velikostí i stylem, vždy zohledněte typ své postavy a snažte se nedostatky spíše zakrýt a přednosti ukázat.

 

2) Padnoucí spodní prádlo

To stejné platí i o dámském a pánském spodním prádle. Není nic horšího než zařezávající se dámské kalhotky, které vykukují zpod kalhot. To stejné platí o pánských bavlněných trenýrkách. Nikdy nenoste menší trenýrky, které se vám budou zařezávat do pasu i do nohou. Volte pohodlnou a slušivou variantu spodního prádla tak, aby skrylo nedostatky vaší postavy a v ideálním případě posloužilo k tomu, abyste opravdu vypadali štíhlejší.

 

3) Chytré vrstvení

Zajímavým tipem na štíhlejší vzhled vaší postavy je také vrstvení. Nemusíte mít na sobě čtyři ani pět vrstev oblečení, abyste zakryly například větší bříško, ale můžete vyzkoušet zavinovací šaty nebo halenky, které upozorní na plný dekolt a volnější látka pod prsy vyvolá dojem užšího pasu a plochého břicha. Nebojte se ani sukní a šatů, pokud zvolíte střih, který vám padne, budete příjemně překvapeni.

 

4) Rovné držení těla

Určitě už jste slyšeli, že byste se neměli hrbit. U štíhlejšího vzhledu to platí několikanásobně. Zkuste dát ramena nahoru a dozadu, zatáhnout břicho, zpevnit zadek a mírně předsunout bradu. Když se naučíte stát v tomto postoji, budete působit vyšší a štíhlejší.

 

5) Vhodná kombinace stylů

Nebojte se kombinovat více stylů najednou. I když milujete sportovní oblečení, tak si nebojte vzít sukni a doladit ji sportovními doplňky. I když milujete eleganci, tak se nebojte vzít si ke kalhotám například plátěné tenisky. Najděte si vlastní styl, který vám bude slušet a zjistíte, že existuje nespočet možností, jak vypadat lépe, a to jen pomocí oblečení a doplňků.

 

6) Barvy a zeštíhlující vzory

Nemusíte chodit celí v černém, abyste vypadali štíhleji. Stačí, když se naučíte vhodně kombinovat barvy. Na největší a nejširší partii vašeho těla můžete dát černou barvu, tu však oživte například barvenými doplňky. Nebojte se ani vzorů, ať už na spodním prádle, kdy patří mezi oblíbené hlavně pánské trenýrky s geometrickými vzory, ale také zkuste vzory na oblečení. Vyhněte se však raději proužkům, a pokud je přece jen chcete nosit, tak volte vždy šikmé pruhy.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.