4 tipy co nesmí chybět na vašem toaletním stolku

Pravidelně se k němu usazujete ráno i večer, abyste si vytvořily make-up, který bude dokonalý, a večer jej opět odlíčily. Abyste se však u vašeho toaletního stolku cítily dobře a nic vám zde nechybělo, dáme vám dnes hned čtyři tipy na to, co byste na svém stolku určitě měla mít. Máte je všechny?

4 tipy co nesmí chybět na vašem toaletním stolku

 

 

1. Zrcadlo

Je jasné, že pro dokonalý make-up se potřebujete vidět v zrcadle. Na váš toaletní stolek však vybírejte zrcadlo velmi pečlivě. Některá zrcadla jsou již implementována do toaletního stolku jako součást, některá si musíte vybrat sami. Velikost zrcadla si vždy vybírejte podle velikosti stolku, na které jej budete umisťovat. Čím větší, tím lepší. Vybrat si můžete i zrcadlo s postranními žárovkami pro osvícení, které připomíná profesionální maskérny herců.

 

2. Organizéry

Pro dobrý přehled o dekorativní kosmetice je vhodné si na stůl pořídit průhledné organizéry, do kterých si můžete jednotlivě vložit rtěnky, paletky očních stínů nebo make-upy. Vedle organizérů si můžete položit toaletní taštičky, do kterých si můžete přichystat vše potřebné do kabelky do školy či do práce na další den.

3. Kapesníčky

Pokud si nanášíte líčídla prsty, pak určitě znáte ten pocit, kdy se vám nechce stále chodit do koupelny, abyste si omyly ruce. Zkuste lepší variantu, kupte si dekorativní box na kapesníky, vložte si do něj velký balík vlhčených papírových ubrousků a už nikdy se během líčení nemusíte vzdálit od zrcadla. Vlhčené i suché kapesníčky jsou spása na vašem toaletním stolku.

 

4. Šperkovnice

Abyste si mohly vyzkoušet, zda se vám k líčení hodí určitý druh šperků, doporučujeme si na toaletní stolek dát šperkovnici se všemi vašimi šperky. Můžete se pak rozhodnout hned na místě, zda zvolíte spíše elegantní náušnice, hodinky nebo náhrdelník, či zůstanete u každodenní ležérnější klasiky.

Jaké nezbytnosti nesmí chybět na toaletním stolku vám?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.