4 kroky ke krásné pleti

Bezchybnou pleť by chtěla mít asi každá žena a dívka. Kvůli hormonům, špatné stravě, zlozvykům nebo špatné kosmetice je to však o něco složitější. Pokud i vy toužíte mít hezčí a zářivější pleť, přečtěte si naše dnešní 4 kroky ke krásnější pleti.

4 kroky ke krásné pleti

1. Hodně pijte!

Naše tělo je z největší části tvořeno vodou. Pokud jej tedy nebude vodou dobře zásobovat, oplatí vám to například tím, že se vám začne na pleti tvořit akné, suchá místa a začervenání. Proto si hlídejte, že každý den vypijete alespoň 2,5 litru čisté vody. Nezapomeňte však, že alkoholické nápoje, sladké perlivé limonády nebo přislazované džusy do zdravého pitného režimu nepatří.

 

2. Hydratujte!

Chcete mít pleť krásně vypnutou, hladkou, jemnou a svěží? Pak jí musíte dodávat dostatek hydratace. Jedním ze zdrojů hydratace pro vaši pleť je určitě pitný režim. Hydratovat však musíte i zvenčí. Vhodný je například mycí gel, odličovač a noční, oční a denní krém s hydratačními složkami. Mysleli jste si, že hydratovat potřebuje pouze suchá pokožka? Omyl! I mastná pleť potřebuje svoji dávku každodenní hydratace.

 

3. Čistěte!

Čištění pleti je dalším velmi důležitým krokem pro krásnou a mladistvou pleť. Pleť můžete čistit pomocí čistících krémů, gelů nebo pěn za pomocí rukou nebo speciálních pomocníků, kteří jsou mnohem účinnější, než manuální čištění pleti. Takovýmto skvělým pomocníkem je například kartáček na čištění pleti Orava FB-04, který je vybaven sonickým kartáčkem pro účinné vyčištění pleti. Kartáček jemně a efektivně zbaví vaši pleť nečistot a odumřelých kožních buněk. Napomáhá také vyčistit ucpané póry a rozzařuje pleť. Kartáček na pleť Orava FB-04 obsahuje v sadě 4 nástavce s různým využitím. Je vhodný pro každý věk a výborně s ním můžete odstranit make-up. Dopřeje vaší pleti jemný peeling a mikromasáž. Chcete mít po večerním čištění pleti pokožku jako samet? Pak musí být kartáček na pleť Orava FB-04 váš!

4. Odličujte se!

Je velkým hříchem jít večer spát a neodlíčit se. Líčidla po celou noc, kdy se pleť regeneruje, zatěžují pokožku, která se nedostatečně pročistí, a po nějaké době se vám pleť výrazně zhorší zanášením. Nikdy proto nechoďte spát neodlíčené. Na silný make-up používejte olejové odličovače a oční okolí ani okolí rtů nikdy nedrhněte silou.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.