Chcete se zdokonalit v angličtině a nemáte příliš času na nějaké kurzy angličtiny? Skvělým řešením je pro vás intenzivní kurz angličtiny. Nezáleží, jestli jste úplný začátečník, pokročilý student nebo angličtinu ovládáte, v rámci kurzu své znalosti prohloubíte, získáte nové poznatky a nabudete jistotu vašeho projevu.

4 dny prezenčně a 3 týdny telefonicky

4 dny intenzivní výuky, poté 3 týdny telefonického tréninku, v tom spočívá kouzlo kurzu. Nejprve se vydáte na skoro týdenní kurz angličtiny, a to do jednoho z luxusních hotelů, buď v Luhačovicích, nebo v Hradci nad Moravicí. Zde vás během 4 dní čeká 16 lekcí, na kterých získáte kompletní teoretický základ toho, co daný kurz obsahuje. V rámci pobytu se můžete těšit i na odpočinek v bazénu a sauně, díky kterému se budete s radostí vrhat do dalšího učení.

Výuka unikátní metodou

K výuce se po celou dobu používá speciální audiotechnika – sluchátka pro vědomý i podvědomý poslech. Díky nim si snadněji zapamatujete větší množství slovíček. Výuka je vedena v souladu s Metodou zrychleného učení, typickou pro intenzivní kurzy. Klade důraz na mluvený projev a poslech s porozuměním. Výuka není žádná nuda, často se používají interaktivní doplňkové materiály a různé jazykové hry. K výuce se používá tzv. sugestopedická angličtina, která je založená na poslechu, zrakovém i pohybovém principu a doplněná relaxací. Je typická hudebním doprovodem, velkým množstvím her, interaktivních doplňků a praktických ukázek.

Na tyto čtyři dny, během kterých se potkáte s angličtinou intenzivně, navazuje telefonická výuka, během níž si upevníte znalosti nabyté v kurzu. Sami s jedním lektorem absolvujete 15 lekcí a nezáleží odkud. Učit se tak můžete z pohodlí domova, z práce či při jízdě autem.

Pro začátečníky i pokročilé

Tento intenzivní jazykový kurz je určený pro studenty na jakékoliv úrovni. Začátečníci se seznámí se základy jazyka, běžnými frázemi, a především získají motivaci a zájem k dalšímu učení. Pokročilí angličtináři se poté zaměřují na specifická témata, složitější gramatické jevy a věnují se upevňování svých konverzačních dovedností.

Intenzivní jazykový kurz však neberte jako automatický nástroj k dokonalému ovládnutí angličtiny. Abyste se i nadále zlepšovali, musíte se angličtině věnovat i po jeho absolvování. Máloco ale vás naučí za tak krátkou dobu tolik, jako právě intenzivní kurz angličtiny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno