Zavěšená televize je dnes standardem

Generace našich rodičů si neuměla představit svou televizi jinak než na malém kompaktním stolku na nejfrekventovanějším místě v obýváku. Tehdejší CRT modely koneckonců ani mnoho jiných možností nenabízely. Dnes už je situace jiná a přednost dostávají kompaktní a elegantní řešení, nenáročná na prostor.

Zavěšená televize je dnes standardem

 

Pokud i vy rádi sledujte nejnovější trendy, určitě už vám nějaký ten držák na TV padnul do oka. Vždyť shodit drahou televizi ze zdi je mnohem obtížnější, než o ni nešťastnou náhodou zavadit na skříni při úklidu. Jestliže doma držák ještě nemáte, pravděpodobně vás odradil nehezký vzhled. S tím vám ale naštěstí umíme pomoci.

 

Stojany a držáky na TV od odborníků

Společnost Fiber Mounts s.r.o. vstoupila na náš trh v roce 2008. to byla doba, kdy se business s příslušenstvím k monitorům a televizním přijímačům teprve rozjížděl a nedokázal nabídnout nic víc, než nevábně vyhlížející změť kovových hranolů a šroubků.

Ovšem v zahraničí již byl tento trh v plném proudu, a právě tam se Fiber Mounts s.r.o. inspirovala. Její odborníci navázali spolupráci s takovými špičkami jako Fiber Novelty, Edbak, NO nebo CHIEF. Dnes najdete v nabídce i takové chuťovky jako neviditelné držáky na TV, držáky na prohnuté TV nebo multifunkční televizní stěny do kanceláří nebo konferenčních prostor.

V e-shopu Drzakyastolky.cz najdete držáky, stolky a stojany pro plazma a LCD televizory, dále také spolehlivé držáky projektorů, reproduktorů a audio/video/dvd systémů nebo designové televizní stolky. Vše je skladem a dostupné do 48 hodin. Oceníte i nízké ceny (nákup od přímého dodavatele) a bleskový zákaznický servis včetně fundované pomoci s výběrem toho nejlepšího modelu právě pro váš dům či kancelář.

Věděli jste, že: sortiment e-shopu drzakyastolky.cz je pravidelně aktualizován? Každý rok jsou z nabídky odstraňovány zastaralé modely, které nahradí ty nejlepší kousky z nejnovějších kolekcí!

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.